Bilişim Dünyası Finans 26 MART 2013 / 11:33

NCR ve Odeabank işbirliği

Odeabank’ın ATM ve TCR çözümlerinde iş ortağı NCR oldu.

NCR Türkiye, Odeabank şube ve şube dışı alanlarında, NCR’ın ‘para çekmeli, para yatırmalı ve bozuk para üniteli’ SelfServ model ATM’lerinin kullanılacağını duyurdu. Ayrıca Odeabank, NCR ile işbirliği kapsamında, şube gişesinde TL’nin yanı sıra yabancı para operasyonunu da kapsayan NCR TCR/Nakit Para Çevrim ve Depolama cihazını kullanacak. Odeabank TCR’ları NCR’ın APTRA Cash Connect yazılımı ile çalışacak.

Odeabank’ın müşterilerinin kullanımına sunulan NCR SelfServ ATM, tüm fonksiyonları bir araya topluyor. NCR ATM, para çekme, para yatırma, fatura ödeme gibi işlem setini, banka müşterilerine bir arada sunuyor.

NCR ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden büyük heyecan duyduklarını belirten Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya “Odeabank olarak bankacılığın her segmentinde hızlı ve verimli bir şekilde hizmet verme odaklı çalışıyor ve her müşterinin kendini özel hissedeceği bir anlayış sunuyoruz. İş ortaklıklarımızı da müşterilerimize en üst kalitede hizmetler sunacağımız ortaklıklar üzerinde kuruyoruz. Bu kapsamda Odeabank olarak alternatif dağıtım kanalı alanında lider bir firma olan NCR ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği bizim için büyük önem teşkil ediyor. Gerçekleştirdiğimiz bu projelerin meyvelerini en kısa sürede alacağımıza inancımız sonsuz” dedi.

NCR Türkiye Genel Müdürü Yalçın Orhon ise NCR ve Odeabank iş ortaklığından son derece mutluluk duyduklarını belirtti. Orhon, “NCR, alternatif dağıtım kanalı çözümlerinin yanı sıra şube çözümlerinde de sektöründe trend belirleyen bir teknoloji şirketidir. 2012 yılında araştırma-geliştirme çalışmalarına ayrılan 65 milyon dolar tutarındaki yatırım, NCR’ın iş yapma biçiminin temelini oluşturmaktadır” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics