Bilişim Dünyası Finans 30 TEMMUZ 2013 / 12:42

Özel bütünleştirici KoçSistem

KoçSistem, gerekli koşulları sağladı ve Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB), e-fatura alanında “Özel Entegratörlük” iznini aldı. 421 numaralı tebliğ ile birlikte Türkiye’nin en büyük şirketlerine, bir süredir e-fatura çözümü sunan KoçSistem, GİB tarafından verilen özel bütünleştirici onayı ile kapsam içinde yer alan şirketlere, yatırım maliyetini minimuma indirecek ve e-fatura konusundaki yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerini sağlayacak çözümler sunacak.

Bulut mimarisi modeli ile e-fatura pazarına farklı bir yaklaşım getiren KoçSistem, Entegrasyon Yöntemi’yle yaptığı e-fatura projelerinde edindiği tecrübelerle geliştirdiği internet tabanlı yazılımını, bulut mimarisi modeli ile diğer tüm müşterilerine de paylaşımlı olarak sunacak. Bu çözümle şirketler, kendi e-faturalarını, gelen istek ve taleplere uygun şekilde özelleştirme imkanına da sahip olacaklar.

KoçSistem’in bulut mimarisi çözümü, minimum yatırım maliyetiyle ile müşterilerine “Özel Entegrasyon” yöntemini kullanma olanağı sunduğu gibi, kendisine özel çözüm isteyen müşterilerine de “Entegrasyon” yöntemiyle hizmet vermeyi sürdürecek. KoçSistem, müşterilerinin mevcut ticari yazılımlarına uygun olacak şekilde ve herhangi bir ek donanıma ihtiyaç olmaksızın ilgili sistemleri kolay ve hızlı şekilde kurabilme yeteneği sunuyor.

 
ETİKETLER : KoçSistem

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics