Bilişim Dünyası Finans 17 ARALIK 2012 / 16:47

Umman’da anahtar teslim proje

Ingenico Türkiye, Umman’daki distribütörü OMA Emirates ile birlikte ülkenin en büyük bankası olan Bank Muscat için anahtar teslim POS projesini hayata geçirdi.  Ingenico’nun Umman distribütörü OMA Emirates’in koordinasyonunda yürüyen proje kapsamında Bank Muscat’ın POS ağı, yeni nesil iCT serisi masaüstü terminallerle donatıldı.  Ingenico’nun çoklu iletişim protokolünü taşıyan ve özelleştirilebilir uygulamalar geliştirilebilen iCT serisi ile Bank Muscat, müşterilerine katma değerli servisleri güvenli bir platformda sunacak.

 

Ingenico Türkiye’nin desteği ile OMA Emirates tarafından kurulumu gerçekleştirilen cihazlar, çoklu uygulama ortamı sayesinde Bank Muscat’ın mevcut uygulamalarının yanı sıra ileride ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarına da cevap verebilecek şekilde açık uçlu bir çözüm olarak geliştirildi.  Manyetik kartların yanı sıra temaslı EMV kartları da kabul eden cihazların geliştirilebilir mimarisi ile Bank Muscat, tek bir cihaz üzerinde sadakat programları, ön ödemeli uygulamalar, kontör satışı, taksitlendirme gibi işlemi gerçekleştirebilecek.  iCT serisi POS terminalleri elektronik yazar kasa sistemiyle bütünleşik olarak eş zamanlı çalışabilecek. Böylece Bank Muscat; POS acquiring servislerinde Umman’ın en önemli oyuncularından biri olacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN