Bilişim Dünyası Finans 17 EYLÜL 2013 / 23:44

Yapı Kredi web sitesini yeniledi

Yapı Kredi web sitesi, müşteri odaklı bankacılık anlayışı doğrultusunda arama motoru tabanıyla yenilendi. Google arama teknolojisine dayanan site, Yapı Kredi müşterilerinin aramalarını zaman içerisinde öğrenen ve kendini geliştiren bir yapıya sahip. Karışık sekme ve menülerin olmadığı www.yapikredi.com.tr'de müşterilerin anında aradıkları hizmete ulaşmaları ve daha hızlı hizmet alabilmeleri amaçlandı.

Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan,

"Arama motoru ilk bakışta müşterilerimiz açısından şaşırtıcı olabilir. Ancak sorularına bu denli hızlı ve yerinde cevaplar aldıkça rahat ve keyifli bir bankacılık deneyimine adım atacaklar. Müşterilerimiz tarafından çok beğenilen yeni web sitemizde, günlük ortalama 100.000’den fazla arama yapılıyor.

Değişim kaçınılmazdı

Kurumumuzun vitrini olarak gördüğümüz internet sitemizin bu değişimi gerçekleştirmesi kaçınılmazdı. Bu da bizi müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak konusunda heyecanlandırıyor. Büyük yatırımlar yaparak hayata geçirdiğimiz Yapı Kredi web sitesinin sektörde fark yaratacağına inanıyoruz. Müşteri odaklı anlayışımız doğrultusunda önümüzdeki dönemde de onların hayatlarını kolaylaştıran çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz."şeklinde açıklama yaptı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics