Foto Galeri 29 NİSAN 2013 / 11:12

"Az değiliz !"

Her yıl gerçekleştirilen “Bilim Kadınları İçin" projesinin önemine dikkat çekmek isteyen L’Oréal Türkiye, bugüne dek burs almaya hak kazanmış 6 bilim kadını ile alanında uzman 6 profesyonel kadını bir araya getirdi.

 “ Kadın” ve “Bilim”, kadının bilimdeki yeri gibi olgulara vurgu yapılması hedeflenen “Az Değiliz!” projesinde başarılı kadınlar kamera karşısına geçti. 

L’Oréal dünya geneline hayata geçirdiği “Bilim Kadınları İçin” projesi ile “Kadın”ın ve “Bilim”in önemini Mehmet Turgut’un fotoğraf kareleriyle gündeme taşıyor.

“Bilim Kadınları İçin” projesi, ülkemizde de 11 yıldır L’Oréal Türkiye tarafından hayata geçiriliyor.


Çekimleri Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen fotoğraflar, 2013 yılı bursiyerlerinin açıklanacağı ve 10 Mayıs’ta gerçekleştirilecek özel ödül gecesi töreninde de sergilenecek. 
ETİKETLER : Az Değiliz! L’Oréal
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN