FOTO GÜNCEL 21 AĞUSTOS 2016 / 19:31

1 Eylül 2016, Perşembe günü Dedeman Palandöken Otel’de öğle yemeği ile başlayacak olan etkinliğimize DAVETLİSİNİZ!

BTvizyon toplantıları tam 14 yıldır bilişim sektörünün önde gelen şirketlerinin kurumsal verimlilik, maliyet avantajı gibi faydalar sağlayan ürün ve çözümlerini her ölçekte katılımcımız olan şirketlerle paylaştıkları ortak buluşma noktaları olmuştur.

 

1 Eylül 2016, Perşembe günü Dedeman Palandöken Otel’de öğle yemeği ile başlayacak olan etkinliğimize DAVETLİSİNİZ!

Katılım için ONLINE KAYIT gereklidir. Online kaydınızı http://www.btvizyon.com.tr/Erzurum2016.html linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi

 

·       BTvizyon, Bilişim Zirvesi Etkinlik şirketinin tescilli markasıdır.

·       Bilişim Zirvesi etkinlik Şirketi, BTHABER Şirketler Grubu üye firmasıdır.

·        

 

BTvizyon Anadolu Toplantıları 


Bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümleriniz paylaşıldığı toplantı platformudur."BTvizyon Anadolu Toplantıları" etkinlikleri; önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlar. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN