Genel 03 TEMMUZ 2018 / 11:31

​Related Digital'den 15 milyon TL'lik dev yatırım

Related Digital teknolojik altyapısını 15 milyon TL'lik yatırımla güçlendirirken, müşterilerine kesintisiz omnichannel pazarlama deneyimi yaşatıyor.

Omnichannel pazarlama otomasyonu platformu olan Related Digital, hizmet sunduğu kurumların tüketicilere farklı kanallar üzerinden deneyim gösterebilmeleri için kendi teknoloji altyapısına yapacağı yatırımları %150 artırdı. Şuan ki yatırımlarıyla birlikte şirketin beş yıllık yatırım bütçesi 15 milyon TL'ye ulaştı.

Süreklilik sağlayan bir omnichannel sunmak için teknolojik altyapı kapasistesini dört katına çıkaran şirket, ayrıca sistemi gözetleyen ve kontrol eden insan kaynağını genişletti. Şirketin sahip olduğu sunucu altyapıları, Microsoft'un Azore teknolojisyle güncellenirken, ağ üzerinde bulunan yedek sayısı üç katına çıkarıldı.

Sistem performansını doğrudan etkileyebilecek konulardan biri olan soğutma ve diğer donanımsal iyileştirmelerin ardından şirket, bu alandaki verimliliği %50 oranında artırmayı hedefliyor. 2018 yılının ilk yarısındaki süreçte teknoloji ihracatını beş katına çıkaran şirket, pazarlama altyapısını küresel ölçekte çalışabilecek şekilde iyileştirerek yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırıyor.

Related Digital, Avrupa Birliği tarafından yürürlüğe alınan Genel Veri Koruma Tüzüğü sürecini en iyi şekilde yönetmek isteyen yerli ve global şirketlere pazarlama hizmeti sunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics