Genel 27 ARALIK 2012 / 10:47

“all originals party” Dijital Kitapta

adidas tarafından Ekim ayında düzenlenen ve yarattığı etki ile uzun süre konuşulan “all originals party”de tüm yaşananlar dijtal bir kitapta toplandı.

Ekim ayında Hasköy Yün İplik Fabrikası’nın özel atmosferinde; moda, tasarım, müzik ve sanat dünyasını buluşturan all originals party’de sahne alan Mark Ronson ve Sam Sparro ile yapılan röportajların da yer aldığı kitabın “download” bölümünden sanatçıların birer şarkısı da indirilebiliyor.

“all Originals Party”de “represent fashion” projesinde farklı sektörlerden genç ve yetenekli birçok tanınmış isim adidas Originals Koleksiyonu’ndaki ürünlerle poz verdi. “represent art” etkinliğinde, dev trefoil logolar üzerine yeni nesil sanatçıların eğlenceli grafikleri uygulandı ve sergilendi. “represent design” kapsamında farklı tasarım ofisleri adidas Originals ürünlerini kendi dünyalarına göre yeniden yorumladılar. “represent street” bölümünde ise sokağa dair en orijinal etkinlikler bir araya geldi.all originals party dijital kitabında, düzenlenen bütün etkinlikler bu başlıklar altında gözden kaçan tüm detayları ile anlatılıyor. Tüm bunlara ek olarak, 6 Ekim’de Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda neler olduğunu en eğlenceli haliyle anlatan party videosu da ilk olarak bu kitapta, “the party video” bölümü altında yayımlanıyor.

Partinin tüm detaylarını dijital bir kitapta sunmayı hedeflediklerini belirten adidas Marka Direktörü Derya Balcı şunları söyledi: “adidas Originals olarak gelenekselleşme yolunda ciddi adımlar atan all originals partimizi, bu yıl konseptini daha da geliştirerek bir kez daha düzenledik. Müzik, sanat, moda, tasarım ile dolu partimize katılanlar renkli ve eğlenceli bir gece yaşadı. Şimdi, bu unutulmaz gecenin tüm detaylarını dijital kitabımızda bir arada sunuyoruz. Partimizin ruhunu yansıtan, renkli ve eğlenceli bir kitap hazırladık.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics