Genel 30 KASIM 2013 / 14:59

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri Web sitesi dünya telekomünikasyon sektörünün en iyi sitesi seçildi

Türk Telekom, IR Global Rankings tarafından yapılan en iyiler sıralamasında, “Dünya Telekomünikasyon Sektörü En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, bu yıl 15’incisi düzenlenen ve yatırımcı ilişkileri alanında dünyanın önde gelen ödül programlarından birisi olan “IR Global Rankings En İyiler” sıralamasında dünya çapında yüzlerce şirketin değerlendirildiği En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi kategorisinde Dünya Telekomünikasyon Sektörü’nde Birincilik Ödülünü aldı.

28 Kasım 2013 tarihinde Londra Borsası’nda gerçekleştirilen ödül töreninde, Türk Telekom aynı zamanda “Dünyada En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde üçüncülük ve “Avrupa’da En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde üçüncülük ödüllerini de alarak birçok sektörden dünya çapındaki 300’den fazla şirketi geride bıraktı.

Daha önceki yıllarda da En İyi Finansal ve Operasyonel Sonuç Açıklama kategorisinde birincilik ödülünü alan ve web sitesi ile Avrupa’nın İyi Yatırımcı İlişkileri

En iyi yatırımcı ilişkileri web sitesi ödülleri
1 - Deutsche Post DHL

2 - Danske Bank

3 - Turk Telekom

4 - BASF

5 - Bayer AG

En iyi gelişme sağlayan  IR Website Ambev oldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN