Genel 30 KASIM 2013 / 14:59

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri Web sitesi dünya telekomünikasyon sektörünün en iyi sitesi seçildi

Türk Telekom, IR Global Rankings tarafından yapılan en iyiler sıralamasında, “Dünya Telekomünikasyon Sektörü En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, bu yıl 15’incisi düzenlenen ve yatırımcı ilişkileri alanında dünyanın önde gelen ödül programlarından birisi olan “IR Global Rankings En İyiler” sıralamasında dünya çapında yüzlerce şirketin değerlendirildiği En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi kategorisinde Dünya Telekomünikasyon Sektörü’nde Birincilik Ödülünü aldı.

28 Kasım 2013 tarihinde Londra Borsası’nda gerçekleştirilen ödül töreninde, Türk Telekom aynı zamanda “Dünyada En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde üçüncülük ve “Avrupa’da En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde üçüncülük ödüllerini de alarak birçok sektörden dünya çapındaki 300’den fazla şirketi geride bıraktı.

Daha önceki yıllarda da En İyi Finansal ve Operasyonel Sonuç Açıklama kategorisinde birincilik ödülünü alan ve web sitesi ile Avrupa’nın İyi Yatırımcı İlişkileri

En iyi yatırımcı ilişkileri web sitesi ödülleri
1 - Deutsche Post DHL

2 - Danske Bank

3 - Turk Telekom

4 - BASF

5 - Bayer AG

En iyi gelişme sağlayan  IR Website Ambev oldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics