Genel 21 AĞUSTOS 2010 / 12:29

ICT SUMMIT NOW Bilişim Zirvesi ’13 Haftası Özel Yayınları


13. Uluslararası ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13,  24-26  Eylül 2014 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Bir zamanların “Eski Dünyası” olan üç kıta Afrika, Asya ve Avrupa dünyanın merkezine bilişimi  yerleştirerek, bireyler, kurumlar, sektörler, ülkeler ve kültürlerarası bilgi ve teknoloji paylaşımı, işbirliği ve bütünleşmeyi hedefleyen zirve, 6 bini aşkın ulusal ve uluslararası profesyoneli bir araya getirecek.

ICT Summit NOW, katılımcılarına alanlarında kanaat önderi olan değerli konuşmacıları, konferansları, forumları, uygulama seminerleri, etkin uygulama ve gösteri alanları, eşleştirme toplantıları, sosyal etkinlikleriyle zengin ve benzersiz bir deneyim sunacak.

19 yıldır kesintisiz yayınlanan BThaber gazetesi, ICT Summit NOW-Bilişim Zirvesi’13 ün ana basın sponsoru olarak bu yıl da etkinlikteki konferans panel ve oturumlara özel yayınlar ve ekler hazırlıyor.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13’de bir araya gelecek ülkemizin rekabetçi sektörlerinin karar vericileri ile ulusal ve uluslararası ziyaretçilerin dikkatine sunulacak bu çok özel yayınlarda yer alarak siz de hedef kitlenize doğrudan ulaşın.

-BThaber Bilişim Özel Sayıları

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13 ana basın sponsoru olan BThaber farklı konu başlıkları ve özel içerikleri ile BThaber gazetesi abonelerinin yanı sıra Bilişim Zirvesi katılımcılarına da dağıtılacak iki özel sayı hazırlıyor.

BThaber ‘in 16 Eylül ve 23 Eylül tarihlerinde yayınlanacak özel sayıları ile şirketinizi, markanızı, teknoloji, ürün ve hizmetlerinizi  yayın abonelerinin yanı sıra  Bilişim Zirvesi katılımcılarına da ulaştırabilirsiniz.

-BThaber Bilişim Zirvesi Özel Sayıları ; 16 Eylül 2013  - 23 Eylül 2013

Tirajlar: Her sayı için 12.500

 -İş Dünyası Özel Tanıtım Sayısı

Bilişim Zirvesi’ne paralel, ülkemizde kendi uzmanlık alanlardaki güçlü oyuncular ile yeni pazarlara açılmak isteyen küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, konularında; seçili hedef kiteleye doğrudan bilgi aktarma fırsatı buldukları İş Dünyası Tanıtım Sayısında; gerek içeriği, gerekse farklı hedef kitlelere özel olması nedeniyle, her sektörden yatırım arayışında olan şirket yöneticileri tarafından önemli bir kaynak olarak kullanılıyor.

-İş Dünyası yayınında;

Bulut Bilişim, Büyük Veri, Mobil uygulamalar, İş Zekası, Doküman yönetimi, Veri depolama, CRM-Çağrı merkezi çözümleri, Güvenlik ve e-imza gibi farklı konularda içerikler yer alacak.

BThaber’in Özel Sayısında şirketler reklam ve advertorial bilgileri ile yer alırken, İş Dünyası Tanıtım sayısında; Alfabetik dizinde karşılıklı iki sayfa olarak, ürün, hizmet ve çözümleri ile konularında sahip oldukları know-how aktarılmaktadır.

Tiraj :12.500 

Hedef Kitle

  • Tüm BThaber aboneleri

  • Bilişim Zirvesi ziyaretçi ve katılımcıları.


BThaber Sektörel Ekler

Telekom Özel Eki


Mobil iletişim teknolojilerinin kullanımı kadar, mobil cihazların çeşitlenmesi farklı platformları, değişik işletim sistemlerini, beraberinde gelişen potansiyel ve riskleri de getiriyor. Yeni telekom uygulamaları, gelişen cihazlar geleneksel yapının kat be kat büyümesini sağlarken, M2M uygulamaları, mobil ödeme gibi yapyeni yapıların da telekom başlığı altında yerini aldığı görülüyor. Böylece konu, bir ‘iletişim’ eylemi olmaktan çıkıyor, veri paylaşımı, sesli ve görüntülü iletişim, cihazlar arası iletişim ve ödeme imkanları gibi unsurların katılımı, hız faktörü ile belirginlik kazanıyor. Her ülkede regülasyonlar, bireysel ve kurumsal öncelik ve ihtiyaçlar birbirinden farklı. Ama telekom başlığındaki bu gelişim her ülkenin yaşadığı bir gerçek.

BThaber Telekom ekinin yeni sayısında gelişen teknolojiler, piyasanın durumu ve değerlendirmelerin yanı sıra Türkiye’de Telekom Pazarı,yeni teknolojiler ve eğilimler, Mobil hizmetler, Telekom ve eğlence sektörü,Telekom sektörü geleceği gibi konuları ele alacağız.

Yayın Tarihi     : 16 Eylül 2013

Tiraj : 10.000

Finans Özel Eki


Yerelden çıkarak küresel birer kimlik kazanan ekonomiler, uluslararası gelişmelerle tepkisini veren para ve sermaye piyasaları doğal olarak, piyasa aktörlerinin üstündeki görevleri de artırıyor. Bir tarafta da internetin finans piyasalarında önlenemez yükselişi, buna son yıllarda eşlik eden mobilite gerçeği söz konusu. Sanal alışverişle ödeme sistemlerinde yaşanan köklü gelişimin ardından, şimdi de mobil cüzdan yapısı ile kartlı sistemlerin, finans kuruluşlarının, mobil cihazların ve telekom operatörlerinin işbirlikleri önümüzdeki hareketli dönemin ilk akla gelen işareti. Görünen o ki, finans ve bankacılıkta sunulan ürün ve hizmetlerde artık sadece finans kuruluşları değil, operatörlerden mobil cihaz üreticilerine farklılaşacak, gelişecek çok alan var.

BThaber tarafından hazırlanan Eylül’de  yayınlanacak "Finans ve Bankacılık" Özel Ekinde bu sektördeki teknolojik gelişmeleri  A'dan Z'ye tüm yönleriyle irdeleyeceğiz.

Yayın Tarihi     : 23 Eylül 2013

Tiraj : 10.000

e-Ticaret Özel Eki


Online alışveriş Türkiye’de her yıl yüzde 50’nin üzerinde büyüyor . Peki bu sektöre hizmet veren teknoloji şirketle­ri? Türkiye’de e-ticaretin gelişimi, e-ticaretin teknoloji altyapısı, Sektör dernekleri ne diyor?, E-ticaret ödeme sis­temleri ile gelişiyor, yeni ödeme altyapıları, sanal POS hizmetleri, e-Ticaret siteleri röportajları ve son haberler e-Ticaret,m-Ticaret Özel Yayınında yer alacak.

Yayın Tarihi     : 23 Eylül 2012

Tiraj : 10.000

BThaber Bulut ve Sektörel Yaklaşımlar Özel Yayını


Bulut bilişim ve Büyük Veride sektörlere özel uygulamaların ve gelişmelerin ele alınacağı özel bir çalışma.

Yayın Tarihi     : 23 Eylül 2012

Tiraj : 10.000

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics