Genel 08 NİSAN 2014 / 12:09

12.000 DPI sensörlü mause çıktı

Logitech,  G502 Proteus Core, 12.000 DPI, yüzey ayarlama ve ağırlık ayarlama özelliklerini birleştirdiği G ayarlanabilir oyun Mouse’u tanıttı .Logitech, en yeni Logitech G mouse’u olan Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse’u tanıttı. G502, dünyanın ilk 12.000 DPI sensorünü ileri düzey yüzey ve ağırlık ayarlama özelliği ile birleştirerek, oyundan daha fazla zevk almanız için hassas bir donanım sağlıyor.

Cloud 9 takım kaptanı Hai Lam, mouse ile ilgili değerlendirmesinde “Bu mouse’u turnuvalarda kullanmak için sabırsızlanıyorum. Deneme fırsatım oldu, harikaydı. Çok konforlu, elime tam oturuyor. DPI’i ayarlamak çok kolay. Bugüne kadar kullandığım en iyi mouse” dedi.
Logitech G her ürünü için oyunculara “bilim kazandırır” sözünü veriyor. Logitech G serisindeki diğer ürünler gibi Proteus Core da Logitech’in bu taahhüdünü yerine getiriyor ve oyunculara kazanmaları için ardında uzun araştırma ve test süreçleri bulunan bilimin gücünü sunuyor.
Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Dünyanın en iyi sensor teknolojisiyle yüzey, ağırlık ve denge ayarlaması ve mekanik tuşlara sahip bir mouse ürettik. Logitech G ekibi olarak inanıyoruz ki aldatmaca bitince, Bilim Kazanır!” dedi.
Proteus Core, Logitech G özel Delta Zeroteknolojisi ile  güçlü ve kesin bir sensör sunuyor. Sıfır sensör ivmesi, sıfır düzleştirme veya filtreleme ve sıfır piksel dönme ile 200’den 12.000’e kadar çıkan geniş bir DPI aralığını birleştiren G502, paralel olmayan takip performansı ve duyarlılığa sahip ve saniyede 300 inch (762 cm) hareket izleyebiliyor.

Proteus Core, size uygun performansı otomatik yeniden yapılandırmak için, oyun yüzeyinin fiziksel ve yansıma özelliklerine göre sensör ayarlama imkanıyla yüksek takip hızına ve  düşük havalanma mesafesine erişebilirsiniz. Tüm mausepedlerde kaliteli takip yansıması sunuyor.  Mouse’un ağırlığını ve denge merkezini 3.6 gr.lık denge merkezi  kadar ayarlamak mümkün. Oyun üzerinde tamamen kontrolü elde edebilmek için Logitech Gaming Software’ini kullanabilir, herhangi bir komutu veya makroyu, Proteus Core’un belleğinini kontrol eden 32-bit ARM işlemcisinin sayesinde 11 programlanabilir düğmeden birini kullanarak yeniden atayabilirsiniz. Her  tuşun altında bulunan mekanik micro anahtarlar, sert ve sabit bir platform sağlayarak daha kesin  tıklama sağlıyor. Kaydırma tekeri ise özel dual-mod hiper-hızlı özellikte.

Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse Türkiye’de Mayıs 2014’te 99Dolar + KDV’den satışa sunulacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics