Genel 30 EYLÜL 2011 / 17:44

4S’NİN BİLİŞİME YATIRIMI: TEKNOLOJİ ÇÖZÜM MERKEZİ

IMG_40414S’nin Teknoloji Çözüm Merkezi, BT çözümlerinizi kavram doğrulayarak oluşturma imkanı veriyor.

4S Bilgi Teknolojileri tarafından Ankara Bilkent Cyberpark’ta 2010 başında kurulan Teknoloji Çözüm Merkezi kamu ve özel sektöreden bilişim yatırımı yapmayı planlayan müşterilerine bilişim çözümlerini kavram doğrulayarak oluşturma imkanı sağlıyor. Yaklaşık iki senedir aktif olan Merkez’de Teknoloji Danışmanları tarafından müşterilere uygun teknolojiler tanıtılıyor, çalıştaylar düzenlenerek senaryolar oluşturuluyor.

Teknoloji Çözüm Merkezi’nde İş Sürekliliği, Bulut Bilişim Teknolojileri, Yönetim Çözümleri, Sanallaştırma, Tümleşik İletişim, Güvenlik Çözümleri, İş Zekası ve Veri Çözümleri, İş Teknolojileri Optimizasyonu, Sistem Entegrasyonu gibi konularda çalışmalar yapılıyor. Teknoloji Çözüm Merkezindeki danışmanlar müşteriler ile beraber çalışarak bu çözümler ile ilgili iş ihtiyaçları doğrultusunda marka bağımsız çözümler üretiyor, çalıştay ve kavram ispat çalışmaları yapabiliyorlar. Oluşturulan kavram ispat çalışmaları sektörün önde gelen donanım ve yazılım üreticilerine ait ürünler üzerinde uygulayabiliyorlar. Uzun süreli çalışmalar ve Merkez’e gelemeyen müşteriler için güvenli internet bağlantısı ile kuruma özel sağlanan erişim sayesinde istenildiği zaman istenildiği yerden erişim sağlanabiliyor.

4S Bilgi Teknolojileri, Genel Müdür Yardımcısı aynı zamanda Teknoloji Çözüm Merkezi’nin lideri Murat Songür; 4S’in amacının müşterilerin iş ihtiyaçlarını adreslerken katma değerli çözümler üretmek olduğunu, müşterilerinin Teknoloji Çözüm Merkezi’ndeki kaynaklarını kullanarak farklı üreticilerin, farklı çözümlerini kendi senaryolarını uygularak demene imkanı bulduklarını belirtiyor. Bugüne kadar yüze yakın müşteriyi ağırladıklarını, bu müşterilerle ikiyüze yakın farklı senaryo üzerinde çalıştıklarını ve müşteri memnuniyetlerinin çok yüksek olduğunu söyleyen Murat Songür, bilişim ile çözüm üretmek isteyen tüm kurumları Teknoloji Çözüm Merkezi’ne bekliyor.

Daha fazla bilgi icin www.4s.com.tr yi ziyaret edebilir ve teknolojicozumleri@4s.com.tr adresinden iletisime gecebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN