Genel 08 EKİM 2013 / 10:30

Acer'dan yeni dizüstü bilgisayar

Acer’ın kurumsal ürün portföyüne yeni bir dizüstü bilgisayar daha katıldı: Acer TravelMate X313


Acer yeni ürünü X313'ü üst düzey yönetimi düşünerek tasarladı.

Dokunmatik özellikler düşünülerek geliştirildi
Acer X313 , 11.6” döndürülebilir ekran sayesinde iş yerinde kullanım ve iletişim, dokunma, yazma, oluşturma ve sunum arasında kolayca geçiş yapılmasına izin veren çok yönlü hepsi bir arada çözümü. Bağlantı ayağı ile kullanıcılar TravelMate X313'ün bir ofis masaüstü bilgisayarı olarak da çalışabilmesini sağlayan genişleme özelliğine de sahip olacaklar.
Ürünün sekiz saate kadar pil ömrü var. Acer X313 , Intel Core i5 ULV işlemci, Windows 8 Pro ve Acer Instant On ve Instant Connect teknolojileriyle donatılmış.

Acer’ın dokunmatik araçları arasında; kullanıcıların fotoğraflarının üzerinde çizim yapabilmeleri için MemoryBinder, Acer kalem ile imajları yakalayabilmeleri için ScreenGrasp, imaj ve fikirleri toplayabilmeleri için Scrapboard ve kalem yerine parmaklarını kullandıkları zaman ekrandaki en küçük öğeleri bile seçebilmelerine yardımcı olan AccuFinger gibi uygulamalar bulunuyor. Çiziklere daha dayanıklı bir ekran için Acer Topaz Glass sağlam ekranlı X313  sıcaklık, akustik gürültü, titreşim, şok, serbest düşüş ve basınç testleri uygulanmış. Yüz tanıma yazılımı ve Intel hırsızlık önleme gibi güvenlik yazılımlarını da içeriyor.
ETİKETLER : Acer
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN