Genel 06 EYLÜL 2013 / 16:25

Akıllı notlar kolaylaştı

Dünyada 65 milyon ve Türkiye’de 600 bin kullanıcısı bulunan dijital not tutma uygulaması Evernote Samsung’la işbirliği yaptı.

 

Dijital not tutma uygulaması Evernote, Samsung’la işbirliği yaptı. Samsung Galaxy Note kullanıcıları, Evernote’u kullandıkları tüm cihaz ve bilgisayarlar arasında anında not senkronizasyonu sağlayabilecekler.

Samsung'un  akıllı ürün yelpazesini genişleten Evernote'la yaptığı işbirliği sayesinde buzdolabı, fırın, soğutucu gibi akıllı ev aletlerinde de hatırlatmalar kullanılabilecek.

Evernote tüm S Note kullanıcılarına, bütün notlarını, resimlerini ve dosyalarını saklayabilmeleri için arttırılmış bir aylık kapasite sunuyor.Bu notlar aranabilir, etiketlenebilir ve paylaşılabilir özellikte.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN