Genel 26 HAZİRAN 2013 / 15:33

Anadolu Bilişim Hizmetleri plaket aldı

Türkiye’nin en prestijli bilişim araştırmasının sonuçları açıklandı.  Anadolu Bilişim, “Veri Merkezi - Barındırma Yönetim Hizmeti Hizmet Sağlayıcı” kategorisinde birinci oldu.

Bilişim sektörünün referans niteliğindeki yayını olan Bilişim 500 araştırmasının sonuçları 24 Haziran 2013 günü Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle açıklandı. İnterpromedya tarafından bu yıl 14. kez gerçekleştirilen prestijli araştırmada Anadolu Bilişim, “Veri Merkezi - Barındırma Yönetim Hizmeti Hizmet Sağlayıcı” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Müşterilerine kesintisiz ve güvenli hizmet sunma ilkesi ile faaliyet gösteren Anadolu Bilişim Data Center ISO 20000 BT Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, PCI DSS Ödeme Kartı Veri Güvenliği Sistemi ve Tier III standartlarıyla uyum içerisinde çalışıyor. Bu kapsamda Anadolu Bilişim Data Center’da hem fiziksel güvenlik hem de veri güvenliği üst seviyede sağlanıyor ve tüm hizmet süreçleri ISO 20000 BT Hizmet Yönetim Sistemi ile uyumlu şekilde yürütülüyor.

Ödül ile ilgili Anadolu Bilişim Hizmetleri İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Gönç şu açıklamayı yaptı: “Anadolu Grubu’nun vizyoner bakış açısı ve yatırımlarının bir sonucu olarak 2010 yılında hizmete açılan ve kısa bir süre içerisinde sektörün önde gelen veri merkezi olan Anadolu Bilişim Data Center’ın uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ve gösterdiği başarının Bilişim 500 araştırması ile tescillenmiş olmasının gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Anadolu Bilişim olarak veri merkezi hizmetlerinde tescillenen başarımızı, müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabilme adına daha da ileri boyutlara taşımayı hedefliyoruz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics