Genel 08 OCAK 2013 / 15:03

Apple TV Türkiye’de

Aralık ayında iTunes’un Türkiye pazarına açılmasıyla birlikte merakla beklenen Apple TV; Ocak 2013 itibariyle Bilkom dağıtıcılığında Türkiye pazarına giriyor.

İndirilebilir çevrimiçi film arşivi oluşturmanın yolunu sunan Apple TV; diğer Apple cihazlarındaki gibi iTunes üzerinden müzik ve film satınalma işlemi imkanı sunuyor. Apple TV ile iTunes üzerinden istediğiniz her şeyi izleyebilirken, Apple’ın AirPlay özelliği sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdan da yayın yapabileceksiniz. Apple TV; Bilkom Güvencesiyle yetkili Apple satış noktalarında ve teknomarketlerde Ocak ayında raflarda olacak.

Uzun zamandır beklenen ve geçtiğimiz ay yerli - yabancı içeriklerle Türkiye’de de yayına başlayan iTunes Store üzerinden bağlanacağınız Apple TV ile 1080p çözünürlüğünde pek çok filmi, video klibi, canlı spor müsabakalarını, haberleri, sevdiğiniz oyunları, fotoğraf slayt gösterilerini kablosuz olarak oynatabileceksiniz.

 Avucunuzun içine sığacak kadar küçük

Bir gece lambasından daha az enerji tüketen Apple TV cihazı, uzaktan kumandası ve kullanımı kolay ara yüzü ile teknolojiyi ev keyfi için kullananlara hızı ve binlerce adetlik arşiv imkanını sunuyor.

Apple’ın iCloud teknolojisi, Apple TV’ye bir başka fonksiyon daha getiriyor. Apple ID kimliğiyle iCloud kullanan tüm Apple kullanıcıları, iCloud’a Apple TV üzerinden de erişebiliyorlar. Bu özellik ile iCloud’da saklanan tüm fotoğrafları Apple TV üzerinden ekrana yansıtmak mümkün oluyor.

 

 

 

 

 


 

ETİKETLER : Apple Tv

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics