Genel 08 EKİM 2014 / 13:04

Arena Bilgisayar Brother'ın dağıtıcısı oldu

Brother Industries, Ltd. Grup şirketlerinden Brother International (Gulf) FZE ‘ye bağlı olarak Türkiye’de hizmet vermekte olan Brother Türkiye, Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Altındağ Yatırım A.Ş. ile sürdürdüğü distribütörlük anlaşmalarını her iki firma ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde mutabık kalarak sonlandırdığını açıkladı. Bundan böyle yazıcı grubu ürünleri ve sarf malzemelerinin dağıtıcısı Arena Bilgisayar olacak. Altındağ Yatırım A.Ş. ise Brother marka ürünleri satmaya iş ortağı olarak devam edecektir. Brother’ın , P-Touch etiket yazıcıları dağıtıcılığını ise 2014 yılı başında atanan MAS Kırtasiye devam ettirecek.

Brother Türkiye Ülke Direktörü Mr Makoto Hasegawa konu ile ilgili “ 5 yıldır , Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Altındağ Yatırım A.Ş. ile devam eden iş ortaklığımız süresince birlikte çok iyi işlere imza attık. Her iki iş ortağımız ile de çalışmak Brother markasına Türkiye’de ciddi güç katmıştır. Kendilerine markamızın büyümesinde verdikleri destekler için çok teşekkürler ediyoruz. Türkiye’deki yeni satış ve pazarlama stratejimiz gereği tek bir dağıtıcı ile devam etme kararı aldık, bu doğrultuda yıl başından bu yana süren görüşmelerin neticesinde Arena Bilgisayar ile yola devam etme kararı aldık, iş ortaklığımızın yeni stratejilerimizi destekleyeceğine ve güç birliğimiz ile, Brother markasınının Türkiye’deki  pazar payını daha da yukarılara çıkaracağımıza inancımız tam.” dedi.
ETİKETLER : Arena Bilgisayar Brother

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN