Genel 21 MART 2013 / 17:20

Arena ve EMC iş ortaklarıyla buluştu

2013 yılı hedef ve stratejilerinin ele alındığı “İş Ortakları Toplantısı”nda; EMC ve Arena Bilgisayar iş ortakları ile bir araya geldi.

Bilişim sektörünün en yaygın dağıtıcısı Arena Bilgisayar ve bilişim dünyasının global devi EMC, iş ortaklarıyla bir araya gelmek üzere,  “Patronlar Toplantısı” düzenledi. 2013 yılı hedefleri ve stratejilerin konuşulduğu toplantıda, Arena ve EMC iş ortakları, yöneticilerden birebir bilgi alma fırsatı yakaladı. Arena Bilgisayar Genel Müdürü Tarık Tüzünsü’nün ve EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, EMC Türkiye Kanal Satış Müdürü Erkut Göktan’ın sunumuyla devam etti.

Arena Bilgisayar Genel Müdürü Tarık Tüzünsü konuşmasında, dünya ve Türkiye pazarları ve cirosal paylar ile ilgili bilgiler aktarırken; EMC ile yaptıkları güç birliğine değindi. Tüzünsü, EMC tarafındaki insan gücüne ve sahip oldukları bilgi birikimine yatırım yaptıklarını da ayrıca ekledi.

EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez yaptığı konuşmada, “2012 yılı EMC için çok güçlü bir yıl oldu. 2013 yılı için EMC çözümleriyle fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu yıl içerisinde daha da büyümeyi hedefliyoruz ve bu doğrultuda, kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz” dedi.

EMC Türkiye Kanal Satış Müdürü Erkut Göktan, sunumunda EMC’nin kanal programlarına yaptığı yatırımı vurguladı ve şöyle devam etti: “Türkiye’de iki ofise sahip olmamıza rağmen (İstanbul ve Ankara) coğrafi anlamda büyük bir yaygınlık elde ettik ve bu sayede Türkiye’nin her şehrinde varız. İş ortaklarımızın güçlü ve rekabetçi yapıda faaliyet göstermesi bizim için çok önemli. 2013 yılında da en büyük hedefimiz, kanal programlarına yaptığımız yatırımlara devam etmek ve iş ortaklarımız ile beraber büyümek.”

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics