Genel 03 OCAK 2017 / 16:22

ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler oldu

Teknoloji devi ASUS, yeni atamalarla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Özge Kılıç Güler, ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü oldu.

ASUS Türkiye, yönetici kadrosunda gerçekleşen yeni bir atama duyurdu. IT ve Mobil olmak üzere yeniden yapılanan teknoloji devi ASUS Türkiye’nin Sistem İş Birimi Ülke Müdürlüğü görevini Özge Kılıç Güler devraldı. İş hayatında 13 yılı aşkın deneyimi olan Güler, FMCG sektöründe başladığı kariyerinin son 10 yılında IT sektöründe yönetici seviyesinde sorumluluklar üstlendi. ASUS serüvenine 2010 yılında Ürün Müdürü olarak başlayan Özge Kılıç Güler, sırasıyla Ürün Grup Müdürlüğü ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Aynı zamanda profesyonel dalgıç da olan Özge Kılıç Güler, ASUS Türkiye Sistem İş Birimi’nde Ülke Müdürü olarak görev yapacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN