Genel 14 KASIM 2013 / 11:58

Atos "Adım Adım" koşacak

Atos, Avrasya Maratonunda Koruncuk Vakfı'na destek için koşuyor.

Bu yıl 17 Kasım 2013 tarihinde gerçekleşecek olan Avrasya Maratonu’nda Adım Adım ekibi ile birlikte Koruncuk Vakfı’na destek amacıyla koşacak. Atos, Facebook hayran sayfasında Koruncuk Vakfı için bağış topluyor.

Koruncuk Vakfı’na destek vermek için bağış yapmayı daha da kolaylaştıran Atos, ilgili hesap numarası, SMS bağışı havale sistemi ve PayPall ödeme imkanı sağlıyor. Atos'un destek olacağı Avrasya Maratonu'ndan önce Koşudan önce Barilla da,kostüm hediyeli bir makarna partisi vererek koruncuklara destek oldu.

Adım Adım, Yardımseverlik için spor’ kavramıyla geliştirilen bir sosyal sorumluluk  kaynak yaratma modeli. Adım Adım’ın diğer yardımseverlik koşusu modellerinden farkı tek bir STK projesine odaklanmak yerine, birkaç farklı projeyi desteklemesi.

Koruncak Vakfı Hakkında

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (TKMCV), Bolluca Çocuk Köyleri Korunmaya Muhtaç Çocukları (Koruncuklar) topluma kazandırmak amacıyla hayata geçirilmiş büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Amacımız Koruncukların ihtiyacı olabilecek en ufak detayı atlamaksızın onlara kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunmaktır. 20 yaşını dolduran  Bolluca Çocukköyü, yardımseverlerin bağışlarıyla 120 çocuğa hizmet verebiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN