Genel 03 ARALIK 2013 / 18:07

Avaya "Kazanmaya kararlı yol"da

Avaya, PartnerConnect 2014 ile kazanmaya giden yolda ilerlemeyi sürdürüyor.Avaya, en kapsamlı PartnerConnect etkinliğinde iş ortaklarına, müşterilerine değer katan iş çözümleri sunmaları için gereken yetenekleri anlattı.

Cirosu 5 yılda 5 katına çıktı

Dubai ve Nairobi’nin ardından İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlikte  Avaya, 150’den fazla iş ortağı çalışanı ile buluştu. Türkiye pazarındaki yüzde 85'e yakın hakimiyetinin korumak isteyen Avaya'nın cirosu 5 yılda 5 katına ulaştı. KOBİ'lere yönelik çözümlerini artırmayı planlayan Avaya; veri iletişim, tümleşik iletişim, orta ölçekli işletme ve dikey sektör fırsatlarını değerlendirdi. KOBİ'lere sunduğu hizmetlerde orta segmentte 2500 IP santrale kadar hizmet veriyor. Böylece büyüme sürecindeki şirketlere engel olmuyor.

Kazanmaya kararlı yol

Avaya, "Kazanmaya Giden Kararlı Yol" temalı konferansta bütünleşik iletişim alanında Avaya, telekom tabanından gelmenin avantajına sahip.

Değişen kanal dinamiklerini yansıtmak üzere her yıl kendini yenileyen Avaya Connect programı, Ortadoğu, Afrika, Türkiye & Hindistan pazarında yer alan Avaya iş ortaklarını, müşterilerine tüm çözüm yelpazesini sunmaları için teşvik etmeyi amaçlıyor.

Avaya Ortadoğu ve Afrika, Türkiye ve Hindistan Bölgesi Başkan Yardımcısı Nidal Abou-ltaif teknik alanda video konferansların toplantı odalarından dışarı çıkacağını, konferans gelişmelerinin mobil uygulamalarda yaygınlaşacağının haberini verdi.

Akıllı binalara hazırız

Avaya Ortadoğu ve Afrika, Türkiye ve Hindistan, Kanal ve KOBİ Direktörü Fadi Moubarak, akıllı bina teknolojilerine hazır olduklarını ifade etti. Yazılım ve telekom uzmanlarının uzmanlık alanları örtüşmediği  için bütünleşik iletişim alanında sıklıkla uyumsuzluklar yaşanıyor. Akıllı arayazılım katmanları sayesinde Avaya veri iletimi, telefon santrali alanlarında bütünleşik hizmet sağlıyor.

Akıllı arayazılım katmanları 

Avaya Doğu Akdeniz Bölge Direktörü Sinan Dumlu “İş ortaklarımızdan, müşterilerine yeni çözümlerimizi sunmaları için bulut bilişime hazır olma, veri ve video iletişim yeteneklerini geliştirme, yazılım entegrasyon becerilerini artırma taleplerimiz var. Avaya Partner Connect etkinliği ile iş ortaklarımıza son kullanıcıların beklentilerini ve Avaya’nın yeni çözümlerini içeren büyük resmi anlatmaya çalıştık. Avaya için kritik bir önem taşıyan bu bölgede her açıdan lider ve dinamik bir firma olma hedefimiz var.” dedi.


22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics