Genel 04 EKİM 2013 / 15:45

Avea HTC One Mini'yi seçiyor

Avea, kullanıcılarını  akıllı cihazlarla buluşturduğu S.E.Ç. cihaz kampanyasına  HTC One Mini'yi dahil etti. Avea, avantajlı akıllı cihaz tekliflerine HTC One’ın ödül kazanan özellikleriyle donatılan HTC One Mini’yi ekledi.  yenisini daha ekledi. ye Avea tarifeye ek 29 TL’den başlayan fiyatlarla  HTC One Mini'ye sahip olabilecek.

Özel metal gövdesi ve inceliği sayesinde, tek elle kullanım kolaylığı sağlayan HTC One Mini; çift ön stereo hoporlör ile güçlü, Beats Audio özelliğiyle yüksek ses kalitesi sağlıyor.

Avealılar, 24 ay taahhüt vererek HTC One Mini’ye isterlerse tarifeye ek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla ve ilk 3 ay 100MB internet kullanım hediyesi ile; isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da “Her Şey Dahil Paket” seçenekleri ile sahip olabilecekler.
HTC One Mini’ye peşin fiyatına 1.399 TL ödeyerek sahip olmak isteyen Avealılara ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek.

 
ETİKETLER : htc one mini

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN