Genel 26 ARALIK 2012 / 11:16

AveaMasters yeni dönemi başlıyor

Avea’nın gençleri profesyonel yaşama hazırladığı yetenek programı “AveaMasters”ın yeni dönemi başlıyor. Program kapsamında iş hayatının provasını yapacak olan gençler, Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecek. Tüm Türkiye’den 3’üncü ve 4’üncü sınıf üniversite öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği programın son başvuru tarihi ise; 13 Ocak.

Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Avea, genç yetenek programı AveaMasters ile gençlere iş dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyor. Üniversitelerin 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği program iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmak isteyen gençleri davet ediyor.

Türkiye’nin geleceğini elinde tutan gençlere yatırım yapma amacıyla hayata geçirilen AveaMasters genç yetenekleri iş ve staj programları ile profesyonel yaşama hazırlıyor. Gençler, başvurular tamamlandıktan sonra kişilik envanteri ve panel mülakatlarından oluşan bir değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirme sonucunda AveaMasters’e katılma hakkı elde edenler ise dünyanın en büyük 500 GSM şirketi arasında yer alan bir kurumda staj ve Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecekler.

Başarı hikayesi yazacaklar

Programa katılan gençler ayrıca, Evreka Proje Yarışması’na da katılarak Avea yöneticilerinin koçluğunda profesyonel iş hayatının provasını yapma fırsatına sahip olacak. Evreka Proje Yarışması’na yönelik eğitim süreci ise Mart 2013 döneminde başlayacak olup yarışma dahilindeki vaka çalışmaları Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek. Haziran ayında final heyecanının yaşanacağı süreç sonunda;  iş hayatına bir adım daha yaklaşacak olan gençler; pazarlama, finans, teknoloji ve satış konularında yaratıcı çözümler üreterek, takım arkadaşları ile birlikte kendi başarı hikayelerini yazacaklar.

Pazarlama Okuluna Katılabilecekler

AveaMasters olmaya hak kazananları ayrıca Avea Pazarlama Okulu’na katılma fırsatı da bekliyor. Avea Pazarlama Okulu’nda eğitim alacak AveaMasters öğrencilerine, teorik bilgiler ile pratik uygulamaları birleştiren bir eğitim programı oluşturdukları noktasının altını çizen Avea İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın,“AveaMasters bizim için deneyim, gelişim ve ustalaşmanın hikâyesi. AveaMasters bizim için içimizdeki amatör ruhu yitirmeden, profesyonelliğe giden yolun serüveni… Heyecanlı, yenilikçi, fark yaratmayı seven, öğrenmeyi ve gelişmeyi kendine ilke edinmiş, başarı hikâyesi yazma yoluna ilk adımı atmak isteyen gençlerimizi bekliyoruz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics