Genel 16 AĞUSTOS 2017 / 09:22

Basistek ‘ten Suudi Arabistan çıkarması

Türkiye'nin BT ve iş servileri yönetimi alanındaki en büyük firmalarından olan Basistek, küresel yatırımcıların Suudi Arabistan’a verdiği stratejik önemi görerek pazar payını büyütebilmek için yeni atılımlar yapıyor.

 

Nesma Holding ile 2012 yılında iş birliğine imza atarak çok uluslu projelerle sürdürülebilir büyüme hedefine yönelik ciddi adımlar atan Basistek, Huawei firmasında Kıdemli BT Çözümleri Müdürü olarak çalışan Majdi Nada ile anlaştı. Suudi Arabistan Riyad ofisinde Presales ve İş Geliştirme Müdürü olarak ağustos ayı itibariyle göreve başlayan Majdi Nada Basistek ‘in hizmet ve çözümlerini NT&T (Nesma Telecom&Technology) bünyesindeki yöneticiler ile beraber pazarlayacak.

 

Kurum ve kuruluşlara hız, verimlilik ve rekabet avantajı sağlayacak teknolojiler sunacak olan Basistek, servis ve ürünlerinin Suudi Arabistan’da pazarlanması ile ilgili ortalama 2 buçuk milyon dolar danışmanlık ve lisans geliri elde etmeyi amaçlıyor. Satılan projeler yine Türkiye'den sağlanan konusunda uzman kaynaklar ile gerçekleştirilerek kalitenin yükseltilmesi hedeflenirken, Türkiye'nin Bilgi Teknolojilerindeki pazar payının da dünya çapında arttırılması isteniyor

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN