Genel 19 KASIM 2013 / 16:54

bauMax engelleri kaldırıyor

9 ülkede, toplam 160 marketi, 11 bin çalışanı ile faaliyet gösteren Avusturyalı dev yapı marketi zinciri bauMax, yaklaşık 20 yıldır engelliler için başarılı projelere imza atıyor.

bauMax’ın bu çerçevede sürdürdüğü “İnsana Değer Programı”, bugüne kadar
binlerce engellinin iş yaşamına adım atmasını sağlamış bulunuyor. bauMax’ın “İnsana Değer Programı”nın temelini ise; engelli vatandaşları destekleyen kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmak ve istihdam - staj olanakları sağlamak oluşturuyor.

bauMax bu proje ile engelli insanların toplum içerisindeki yerini sağlamlaştırmayı, yetenekleri konusunda toplumu bilinçlendirmeyi, engelli insanlara iş hayatında tecrübe imkanı sağlamayı ve toplum içerisinde kendilerine olan güven duygularının güçlendirilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN