Genel 10 EKİM 2013 / 16:02

Bayram hediyesi akıllı filmler

Philips Smart Televizyonlar Turkcell ile iyi anlaştı.

Philips Smart TV’lerdeki zengin film seçenekleri Turkcell TV uygulamasıyla genişledi. Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision’un Turkcell işbirliğiyle Philips Smart TV’lerde Turkcell TV uygulaması hayata geçti. Philips Smart TV’ lerdeki Turkcell TV uygulamasıyla izleyiciler, yayın akışının dışında   film arşivine erişebiliyorlar.

Philips akıllı televizyonlar içerik geliştiriyor

İçeriğin televizyon pazarında önemi artarken, Philips Smart TV’ler sunduğu içerik ve uygulamalarla; televizyon izleme deneyimini günden güne zenginleştirmeye devam ediyor.Philips Smart TV’lerde 30’un üstünde yerel ve 600’ün üstünde global uygulama bulunuyor.

Bayram hediyesi filmler

Turkcell TV uygulaması Philips Smart TV sahiplerine  Kurban bayramı boyunca bayram kategorisi altındaki tüm filmleri ücretsiz izleme fırsatı sunuyor.

Turkcell Tv uygulamasında kullanıcılar aynı zamanda akıllı telefon, tablet ve PC'lerde de kendi hesaplarıyla giriş yaparak film kiralama seçeneği sayesinde en güncel filmlere ulaşabiliyor. Uygulama, 2012 model 6000 serisi ve üstü tüm modellerde kullanıma açıldı.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN