Genel 15 OCAK 2013 / 14:03

Beğenme garantili hediye sistemi Türkiye’de

Teknolojinin gelişmesi ve çalışan kesimin zamansızlıktan yakınması sonucu doğan e-ticaret portalları günden güne kendini geliştirmeye ve yeni atılımlar yapmaya devam ediyor. Zaman bulamadığı için alışverişini internet üzerinden yapan kitlenin derdine çare olan e-ticaret uzmanları, bu kez de “Yarım Elma” garantisiyle SanaHediyemVar.com’u (SHV) kullanıcısına sunuyor. Şu an 100’den fazla markayla çalışan SanaHediyemVar.com, 2013 yılında 1000’den fazla markayla işbirliği yapmayı hedefliyor.

Hediye vermeyi, alıcının istediği miktarda seçtiği hediye çekinin hediye sahibine mesaj yoluyla ulaşması ve ardından SanaHediyemVar.com’da yer alan markalardan birinden dilediği hediyeyi alması mantığı üzerine kuran SanaHediyemVar.com, hayatı kolaylaştırmayı ve kullanıcısını mutlu etmesini iyi biliyor.

Sevdiklerinizle kutladığınız özel günlerinizde ya da sevdiklerinizden uzakken bir hediye almak istediğinizde, bilgisayarınızın başında sadece 2 dakikanızı ayırarak hediyenizi, kişisel mesajınız ile birlikte anında gönderebileceğiniz bir prlatform olan SanaHediyemVar.com’da hediyeler, hediye sahibinin tercihine göre şekilleniyor. Ücreti alıcı tarafından ödenen hediye tercihi alıcısı tarafından yapılan hediyeler her iki tarafı da mutlu ediyor. Böylece minimum zamanda karşılıklı memnuniyet sağlanıyor.

Bireysel hediyelerin yanısıra şirketler de kurumsal hediye edebiliyor
Bireylerin kişisel hediye alırken zorlanmaları dışında bir de kurumsal firmaların belirli periyotlarda çalışanlarına hediyeler sundukları ve ödüllendirdikleri dönemler var. Bu dönemlerde SanaHediyemVar.com kurumsal şirketleri de düşünerek “beğenme garantili hediye” hizmetini sağlıyor. Kurumların çalışanlarına vereceği hediye çeki karşılığında diledikleri hediyeyi alabilme özgürlüğü sağlayabileceği SanaHediyemVar.com, bireyleri de, kurumları da aynı anda mutlu edebiliyor.

SanaHediyemVar.com CEO’su Tuncay Yaman, “beğenme garantili hediye” sloganıyla yola çıkarak hayat verdikleri projeleri konusunda şu açıklamalarda bulunuyor:
“Türkiye’nin ilk kez “beğenme garantili hediye” kavramıyla kurulan, dünyada ise daha önce hiç uygulanmamış bir e-ticaret formatına sahip olan, SanaHediyemVar.com ile herkes “beğenme garantili hediye” gönderimi yapabilecek. Çünkü SHV çeki hediye ettiğinizde, çeki alan kişi tamamen kendi zevkine, ihtiyacına ve zamanına göre istediği hediyeyi seçebiliyor. Böylece birine hediye alırken, her zaman hepimizi sıkıntıya sokan sorular ortadan kalkıyor ve herkes gönlünce seçim yapabiliyor. SHV’de hediye çeki gönderdiğinizde, hediyeyi alan kişi mücevherden elektronik eşyaya, bebek ürünlerinden kişisel yaşam koçluğuna kadar pek çok farklı alternatiften istediğini, o an canının çektiğini, kendisi için en uygun zamanda alabilir.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics