Genel 07 ARALIK 2013 / 15:12

Bimeks'ten teknoloji desteği

Kurumsal vatandaşlık anlayışıyla sporun ve sporcunun yanında olan marka, Hentbol Milli Takımı’nın ardından Trabzonspor ve Eskişehirspor’un da teknoloji sponsoru oldu.

Hentbol Milli Takımı, Bursaspor, Trabzonspor, Eskişehirspor

Gerçekleştirdiği toplumsal yatırım projeleri ile öne çıkan Bimeks, Hentbol Milli Takımı Ana Sponsorluğu’nun yanı sıra 2008 yılından bu yana Bursaspor’un teknoloji sponsorluğunu sürdürüyor. Spora ve sporcuya verdiği destekle adından söz ettiren lider marka, Trabzonspor ve Eskişehirspor’a teknoloji desteği verecek.
Bodro – Mavi ve Kırmızı – Siyah’a destek vermekten gurur duyduklarını belirten Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, her iki takımın da gelecek sezonda başarılı olacağına inandığını belirtti. Şirket olarak gençlerin spora teşvik edilmesine büyük önem verdiklerini vurgulayan Bayraktar “Bimeks olarak elimizden geldiğince takımlarımızı ve sporcularımızı destekleyeceğiz. Onların azim ve başarısı bizim için büyük bir gurur kaynağı. Teknolojinin kalbi artık taraftarla atıyor” şeklinde konuştu.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN