Genel 17 OCAK 2013 / 08:20

Bimsa'dan yeni iOS uygulaması

Bimsa’nın yeni mobil uygulaması “SAP Transport Request”, Apple Store’da İş Kategorisi altındaki yerini aldı.

Sap Transport Request uygulaması ile, şirketlerin Bilgi Sistemleri/Teknolojileri yetkilileri, SAP danışmalarının test sistemlerinde yaptığı değişiklikleri inceleyip, bu değişiklikleri kalite (QA) ve canlı (Prod) sistemlerine aktarabilecekler.

Şirketler, SAP sistemlerine, Bimsa Transport Request Paketi’ni yükledikten sonra, uygulamayı Apple Store’dan indirip, kullanmaya başlayabilecek. Uygulamanın sistem bağımsız olarak geliştirilmesi sebebiyle, SAP kullanan tüm firmalar bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilecekler.

Standart bir istek taşıma sürecindeki tüm detayları uygulamaya ekleyerek, mobil işlevselliği de arttıran uygulamasıyla şirketlerin hassas olduğu konuların başında gelen güvenlik yönetimi, uygulama içi bir şifreleme sistemi geliştirilerek, maksimum düzeyde ele alındığı açıklandı.

Uygulamayı incelemek için şu adresi kullanabilirsiniz:  https://itunes.apple.com/us/app/sap-transport-request/id590391431?l=tr&ls=1&mt=8

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN