Genel 16 EYLÜL 2012 / 15:19

Biten zirvenin ardından

Geçtiğimiz hafta İstanbul, Avrasya bölgesinin en geniş katılımlı ve büyük hacimli bilişim etkinliğine ev sahipliği yaptı. ICT Summit Eurasia-Bilişim Zirvesi’12 ekinliği; beş bakanlıkça ve onlarca sivil toplum kuruluşu tarafından desteklenen, yine onlarca şirketin sponsorluklarıyla katkı sağladığı bir zirve olarak Türk bilişim tarihinin mihenk taşlarından biri olmayı başardı.
Bu yıl ilk defa Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte teknoloji adına konuşulmayan hiçbir konu kalmadı diyebiliriz. Konuştuğumuz katılımcıların ortak fikri artık çalışmaya başlamanın gerekliliği idi. Sektörümüzün de çok iyi bildiği gibi Eylül ayı bilişimciler için bir milat teşkil eder ve yaz rehavetinin atılıp işlerin hızla yol almaya başladığı bir dönem olurdu. İşte Bilişim Zirvesi etkinliği bu ruhu tekrar canlandırdı. Evet dostlar, artık Türkiye bilişim sektörü için büyük bir hızla çalışma vaktidir.
ETİKETLER : Gündem Sayı:888
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN