Genel 17 OCAK 2013 / 16:44

CA World’te Richard Branson rüzgarı

Bu yıl 21-24 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek CA World 13’ün konuk konuşmacılarından biri de gerçek Virgin Group’un kurucusu Richard Branson olacak. Branson, etkinliğin ikinci günü olan 22 Nisan’da 17.00-18.00 saatleri arasında sahneye çıkacak.

Etkinliğin sahibi CA Technoligies’den konuyla ilgili gelen açıklama ise şöyle:
“Küresel bir girişimci, yazar, hayırsever, maceracı, vizyon sahibi....Bizlere bilgi teknolojilerinin etkisiyle küresel iş dünyasında inovasyon, sınırları zorlama ve büyümenin daha iyi idaresini vurgulayacak çok etkin bir kişi.

400’den farklı markasıyla 30 ülkede faaliyet gösteren ve markalaşmış 21 milyar dolar cirolu Virgin Group’un kurucusu olan Richard Branson kayıt alma, havayolu, mobil iletişim ve turizm-eğlence sektörlerinde “daha iyi yöntem” olarak adlandırdığı metodlarla üstün başarılar elde etmiştir. Ve kendisinin teknolojiye yönelik en büyük isteği de istisna kabul etmeksizin dünya çapında tüm işlerinde teknolojiyi kullanmaktır.

Gelin siz de bu vizyon sahibi ve nasıl büyüneceğini bilen kişiden, teknolojinin ve inovasyonun dünyayı aydınlatmaya nasıl etkili olduğuna dair bu aydınlatıcı ve teşvik edici görüşmeye katılmak için yerinizi alın.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN