Genel 17 OCAK 2013 / 16:44

CA World’te Richard Branson rüzgarı

Bu yıl 21-24 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek CA World 13’ün konuk konuşmacılarından biri de gerçek Virgin Group’un kurucusu Richard Branson olacak. Branson, etkinliğin ikinci günü olan 22 Nisan’da 17.00-18.00 saatleri arasında sahneye çıkacak.

Etkinliğin sahibi CA Technoligies’den konuyla ilgili gelen açıklama ise şöyle:
“Küresel bir girişimci, yazar, hayırsever, maceracı, vizyon sahibi....Bizlere bilgi teknolojilerinin etkisiyle küresel iş dünyasında inovasyon, sınırları zorlama ve büyümenin daha iyi idaresini vurgulayacak çok etkin bir kişi.

400’den farklı markasıyla 30 ülkede faaliyet gösteren ve markalaşmış 21 milyar dolar cirolu Virgin Group’un kurucusu olan Richard Branson kayıt alma, havayolu, mobil iletişim ve turizm-eğlence sektörlerinde “daha iyi yöntem” olarak adlandırdığı metodlarla üstün başarılar elde etmiştir. Ve kendisinin teknolojiye yönelik en büyük isteği de istisna kabul etmeksizin dünya çapında tüm işlerinde teknolojiyi kullanmaktır.

Gelin siz de bu vizyon sahibi ve nasıl büyüneceğini bilen kişiden, teknolojinin ve inovasyonun dünyayı aydınlatmaya nasıl etkili olduğuna dair bu aydınlatıcı ve teşvik edici görüşmeye katılmak için yerinizi alın.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics