Genel 29 EKİM 2013 / 10:11

Çağrı Merkezi Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi “En İyi Çağrı Merkezi” Avea ve  Türkiye Finans'ın oldu.

Bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’ nde toplam 11 kategoride ödül verildi. Avea, aday gösterildiği 3 kategoride ödül aldı. IMI Conferences tarafından düzenlenen  ödül gecesinde; “En İyi Çağrı Merkezi”, “En İyi Müşteri Deneyimi” ve “Sosyal Medyada En İyi Müşteri Yönetimi” ödüllerini kazandı.

Avea  500'den fazla çalışan kategorisinde "En İyi Çağrı Merkezi" ödülünü aldı. 

Sosyal medya ve müşteri deneyimini çağrı merkezi sektörünün en önemli konuları olduğunu ve bu alanda daha iyi olmak için çalışacaklarını söyleyen Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, “3 ödül birden kazandık, çünkü müşteri ilişkileri yönetimini bir sanat olarak gördük” dedi. Performanslarından ötürü Avea Müşteri Hizmetleri ekibine teşekkür etti.

Atos yılın çağrı merkezi ajansı seçildi. 

Sosyal Medya kategorisinde Avea birinci oldu. En İyi Ortam: Sahibinden.com,Yılın çağrı merkezi ajansı: Atos, En İyi Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması: İett olarak ödüllendirildi. Teknolojinin En İyi Kullanımı Ödülü' nü  Akbank alırken,  Vodafone ise  "Övgüye Değer" şirket seçildi.

En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi' nde Vodafone birinciliği, Ingbank da Övgüye Değer şirket ödülünü kazandı. En İyi Çağrı Merkezi Takım Lideri: Callpex, En İyi Telemarketing&Sales Kampanyası: Dhl olarak ödüllendirildi

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN