Genel 19 KASIM 2013 / 09:51

Callpex, gençler için koştu

Callpex ve Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençler için koştu.
Callpex,17 Kasım’da gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na gençlere umut olmak için katıldı. Bu yıl 35. kez gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na 26 kişilik ekibi ile katılan Callpex, böylece örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.Anadolu Yakası gişelerinden başlayan etkinlikte toplam 15 kilometre koşuldu.

Callpex Çağrı Merkezi, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile 17 Kasım’da gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’nda gençlere umut olmak için katıldı. Bu yıl 35. kez gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na 26 kişilik ekibi ile destek veren Callpex, böylece örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Callpex çalışanları, maraton öncesi TOG adına etkinliğe katıldıklarını ve vakıf için bağış topladığını özel bir duyuru ile açıkladı. Callpex gönüllü takımının desteğiyle toplanan gelir, gençlerin sosyal sorumluluk projelerine ve eğitimlerine aktarılacak.

Callpex’in TOG ile yaptığı işbirliği bir süredir devam ediyor. Callpex, geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda da TOG ile ortak bir proje yürüttü. Gönüllülük kapsamında çağrı merkezi çalışanları, TOG’a telefonla bağış toplama konusunda destek verdiler. Toplanan bağışlar, Gençlere Değer kampanyası kapsamında Toplum Gönüllüsü Gençlerin bir yıl süreyle desteklenmesi için kullanılacak. Callpex ve TOG tarafından yürütülen bağış toplama çalışmalarının tüm özel günlerde devam etmesi planlanıyor.