Genel 19 KASIM 2013 / 09:51

Callpex, gençler için koştu

Callpex ve Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençler için koştu.
Callpex,17 Kasım’da gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na gençlere umut olmak için katıldı. Bu yıl 35. kez gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na 26 kişilik ekibi ile katılan Callpex, böylece örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.Anadolu Yakası gişelerinden başlayan etkinlikte toplam 15 kilometre koşuldu.

Callpex Çağrı Merkezi, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile 17 Kasım’da gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’nda gençlere umut olmak için katıldı. Bu yıl 35. kez gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na 26 kişilik ekibi ile destek veren Callpex, böylece örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Callpex çalışanları, maraton öncesi TOG adına etkinliğe katıldıklarını ve vakıf için bağış topladığını özel bir duyuru ile açıkladı. Callpex gönüllü takımının desteğiyle toplanan gelir, gençlerin sosyal sorumluluk projelerine ve eğitimlerine aktarılacak.

Callpex’in TOG ile yaptığı işbirliği bir süredir devam ediyor. Callpex, geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda da TOG ile ortak bir proje yürüttü. Gönüllülük kapsamında çağrı merkezi çalışanları, TOG’a telefonla bağış toplama konusunda destek verdiler. Toplanan bağışlar, Gençlere Değer kampanyası kapsamında Toplum Gönüllüsü Gençlerin bir yıl süreyle desteklenmesi için kullanılacak. Callpex ve TOG tarafından yürütülen bağış toplama çalışmalarının tüm özel günlerde devam etmesi planlanıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN