Genel 23 ARALIK 2013 / 16:46

Çarşı korsana karşı

Türkiye ‘ de bir ilke imza atan Cim A.Ş , sportif pazarlama alanında başlattığı projeyle korsanla mücadelede önemli adımlar attı. Beşiktaş Spor Kulübü, CİM A.Ş. ile anlaştı, lisanslı ürünler artık evlere ulaştı. Beşiktaş Spor Kulübü’ne ait lisanslı ürünler artık Kartal yuvası dışında da temin edilebiliyor. Ürünlerini daha çok kitleye ulaştırmak isteyen Beşiktaş Spor Kulübü, çağrı merkezi odaklı interaktif pazarlama için Cim A.ş. ile el sıkıştı.

3 gün içinde kapınızda

Fiziki mağaza sayısının kısıtlı olmasından dolayı lisanslı ürünlere her noktadan ulaşılamamasının oluşturduğu boşluğu dolduran Cim A.ş, merdiven altı üretilen lisansız ürünlere de dur diyor. Taraftarlara gülümseten hizmet garantisi veren Cim A.Ş , ” 3 gün içinde kapınızda” sloganıyla kargolama süresiyle de dikkat çekiyor. Anadolu Kuluplerine de interaktif pazarlama imkanı sunan Cim A.Ş. İngiltere ve Almanya ‘ da olduğu gibi ciddi miktarda lisanlı ürün satışı için büyük fayda sağlamayı planlıyor.
ETİKETLER : BJK cim A.Ş

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN