Genel 04 ARALIK 2013 / 09:30

Çarşılar ödüllerini aldı

Sanalpazar.com  3 Aralık akşamı Shangri-La Bosphorus Hotel’de  e- ticaret sektöründe 5. yaşını kutladı. "Çarşılar" Projesinin ödül törenini yaş günü kutlamasında gerçekleştirdi.
‘İnternetin pazar yeri’ konseptiyle, beş yılda e-ticaret sektöründe önemli bir yer edinen Sanalpazar.com, yeni yaşını 3 Aralık akşamı Shangri-La Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen özel davetle kutladı. Gecede, Sanalpazar.com’un İFSAK işbirliği ile düzenlediği ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temalı ulusal fotoğraf yarışmasının ödül töreni de gerçekleştirildi. Ödüle layık görülen fotoğrafçılar, ödüllerini Sanalpazar.com Genel Müdürü Cem Kesici ve İFSAK Başkanı Serkan Turaç’ın elinden aldılar. Turaç, ‘Katılım beklediğimizden yüksekti. Kültürel mirasımız olan çarşılarımıza bu şekilde sahip çıkılmasını takdirle karşılıyoruz’ dedi. Sanalpazar.com Genel Müdürü Kesici ise, ‘Çarşılar’ projesi ile gurur duyduklarını, sosyal sorumluluk değeri de taşıyan bu projeyi devam ettireceklerini belirtti.

İnternet ortamında kolay uygulanabilir bir pazar yeri olarak tasarlanan Sanalpazar.com'da zengin ödeme seçenekleri bulunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN