Genel 14 EYLÜL 2013 / 13:37

Çevrim içi işlem yapmak kazandırıyor

Çevrim içi işlem yapanlar zaman harcamaktan kurtuldukları gibi, internet kullanımını yaygınlaştırmak isteyen şirketlerden hediyeler kazanıyor.
Çevrim içi işlemler hem kurumların hem de kullanıcıların masraflarını azaltıyor.Zamandan  ve iş gücünden sağladığı tasarruf da cabası. Ayrıca çevrim içi işlemleri yaygınlaştırmak için düzenlenen kampanyalar da kullanıcılara hediyeler ve ödüller kazandırıyor.

Türk Telekom’un,  17 Mayıs-17 Temmuz tarihleri arasında bireysel işlem merkezi adresi turktelekom.com.tr/ohm’den üye girişiyle işlem yapanlar arasında yapılan çekiliş sonucunda 2013 model Mercedes A 180 AMG hediye etti.

Daha hızlı, etkin ve verimli hizmet sunabilmek için kullanıma sunduğumuz Online Hizmet Merkezi’ne müşterilerimizin gösterdiği büyük ilgiden oldukça memnunuz. Müşterilerimiz ofislerimizden yapılan nerdeyse tüm işlemleri Online Hizmet Merkezi üzerinden ev rahatlığında yapabiliyorlar.”diyen Türk Telekom Bireysel Müşteri Hizmetleri Direktörü Ergin Kılınç,Türk Telekom’un “3D” vizyonunun “Dijital Yaşam Dönüşümü”, “Değer Odaklı Mükemmel Müşteri Hizmetleri” ve “Dünyaya Açılım ve Bölgesel Büyüme” ilkelerini bir araya getirdiğini belirtti.