Genel 21 MAYIS 2014 / 15:33

CIO Vizyon toplantıları gerçekleştirildi

Türkiye Bilişim Derneği ve SAP işbirliği ile CIO Vizyon toplantısı gerçekleştirildi.Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen CIO Vizyon toplantısı   Sait Halim Paşa Yalısı’nda SAP'nin sponsorluğunda gerçekleştirildi.Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri yöneticilerini (CIO) buluşturan zirve, sektördeki tecrübe ve çözümlerin paylaşılmasını hedefledi.
SAP Genel Müdürü Zeynep Keskin, Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tosunoğlu ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Balaban’ın açılış konuşmalarıyla başladı. “Rekabet Ortamında İş Zekası” başlığıyla düzenlenen ve “Hız, Esneklik ve Değişim” kavramlarını ana gündem maddesi kılan buluşmada iş zekası uygulamalarıyla kurumların kazandığı verimlilik ve rekabetçilik artışı konuşuldu.
Mudo, Akçansa ve Vakıfbank’ın SAP çözümleriyle hayata geçirdiği başarı hikayeleriyle devam eden etkinlik öğle oturumunda MUDO CIO’su Rasim MANAVOĞLU, Akçansa CIO’su Doğan ARAL ve Vakıfbank Uygulama Geliştirme Başkanı Ertan ASAN’ın katılımıyla, Tiryaki Agro CIO’su Köksal Küçükada’nın moderatörlüğüyle düzenlenen panelle tamamlandı. Toplamda 70’i aşkın şirketten katılımcının yer aldığı CIO Vizyon Toplantısı, bilgi teknolojisi liderlerinin tecrübelerini ve vizyonlarını paylaştığı bir platforma dönüştü.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics