Genel 18 TEMMUZ 2017 / 12:04

Citrix’in Yeni CEO’su David J. Henshall

Citrix şirkette CFO görevini yürüten David J. Henshall’ın şirketin yeni CEO’su olarak atandığını duyurdu.

Citrix Systems, Citrix CFO ve COO'su görevlerini yürüten David J. Henshall'ın yönetim kurulu tarafından CEO olarak atandığını duyurdu. David Henshall'ın ataması, eski Citrix CEO'su Kirill Tatarinov’un işten ayrılma kararının ardından geldi.   

 
Citrix yönetim kurulu şirketin uzun vadeli stratejisine ve büyümesine yön verecek, David Henshall liderliğindeki ekibi de belirledi. Citrix, büyüme ve ürün mükemmelliğine ek olarak operasyonel verimlilik ve değer yaratımı konusunda kararlı tutumunu sürdürecek. Bu tutuma işletme marjının genişletilmesi, sermaye getirisinin artırılması, veri güvenliği ve analiz hizmetleri gibi yüksek büyüme alanlarında kullanılmayı amaçlayan bir dizi stratejik girişim de dahil olacak.


David Henshall, yeni göreviyle ilgili şunları söyledi "Citrix'te yetenekli bir ekibimiz var ve ben de Citrix'in tarihindeki bu yeni sayfaya yön verecek olmaktan ötürü gurur duyuyorum. Müşterilerin ve ortakların, işin geleceğini benimsemede her gün güvendiği, sınıfının en iyisi olan ürünler ve hizmetler sunan etkileyici bir platform oluşturduk. Daha güçlü bir şirket olarak ilerlerken müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza yönelik hizmet ve yeniliklerimize devam edeceğiz."

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN