Genel 22 ARALIK 2016 / 11:40

Commvault, Mobil Erişim, Kontrol ve Otomasyonda Müşteri Memnuniyetini Genişletiyor

Commvault (NASDAQ: CVLT), Commvault Mobile Advantage App ve APSS çerçevesini duyurdu. Böylece müşterile mobil erişim ve otomasyonda yenilikler getirdi.

Derecelendirme, müşterilerin risklerini azaltmalarına, maliyetlerini düşürmelerine ve Commvault Yazılımları yatırımlarındaki getiriyi en üst düzeye çıkarmalarına izin vermesi ile, Commvault’un performans ve müşteri memnuniyetinde endüstri ortalamalarını üst üste aştığı altıncı yılı işaret ediyor. 

IDC’de Kurumsal Depolama, Sunucu ve Sistem Altyapı Yazılımı Araştırması’ndan sorumlu Başkan Yardımcısı Laura DuBois, “Siber saldırı tehditlerinin, veri ihlallerinin ve fidye yazılımların artması kurumları üst seviyede alarma geçirirken, bir felaket durumunda dünya standardında güvenilir bir müşteri destek programına sahip olmak, bir organizasyonun başarısında önemli bir fark yaratabilir. Commvault’un müşteri performansı ve memnuniyeti derecesi, Commvault Çözümlerinden elde edilen değerde yüksek memnuniyet derecesi ile sonuçlanan son Commvault müşteri araştırmamızla çakışıyor. Bu güçlü teknoloji ve destek karışımı, Commvault’a rekabet avantajı sağlıyor. Daha da önemlisi, müşterilerin verilerinin güvende ve korumalı olduğunu bilerek rahat etmelerini sağlıyor” dedi. 

Yenilikler Commvault Desteğinin Yeni Nesline İşaret Ediyor 

Commvault, müşteri deneyimi ve desteğindeki endüstri liderliğini genişletmek için, Mobile Advantage App ve bir entegre proaktif çözümler dağıtım sistemi olan APSS çerçevesini sunması ile birlikte Müşteri Destek Deneyimine yenilik getiriyor. Çerçeve, Commvault ortamlarındaki arıza noktalarını izliyor ve tespit ediyor, sonra bu sorunları çözen kişiselleştirilmiş çözümleri akıllı bir şekilde haritalandırıyor. Mobil erişim, kontrol ve otomasyon alanlarındaki bu ücretsiz yenilikler, Commvault Desteğinin yeni neslini temsil ediyor. Ayrıca şirketin müşterilere, operasyonları optimize etmek, en sıkı servis seviyelerini karşılamak ve verilerinden tam değer almak (zamanı ve yeri ne olursa olsun) için şahıs, süreç ve teknolojilerden oluşan entegre bir kombinasyon sağlama konusundaki niyetini gösteriyor.

Avustralya BT pazarına hizmet eden bir Avustralyalı şirketin kontrolünde olan Perfekt Pty Ltd’de Kıdemli Entegrasyon Uzmanı olan Serge Bakharev, “Commvault, mükemmel müşteri destek programını, Mobile Advantage App’in son sürümü ve APSS çerçevesi yoluyla sunulan Proaktif  destek yoluyla başka bir seviyeye taşıdı. Her zaman Commvault’un özel destek elemanları ile önemli deneyimler yaşamışken, bu yeni çözümler bize nerede olduğumuza bakmaksızın potansiyel herhangi bir sorunda harekete geçme yeteneği sağlıyor, böylece gereksiz destek çağrısı yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve potansiyel sorunları kendi başımıza her zamankinden daha hızlı çözmemize izin veriyor” dedi. 

Mevcut tüm Android ve iPhone platformlarında hazır olan yeni Commvault Mobile Advantage uygulaması, müşterilere Commvault deneyimlerini kontrol etme olanağı sağlayan güçlü araçlara, servislere ve bilgilere sürekli erişme olanağı sağlamak için tasarlanmıştır. Mobile Advantage, endüstride eşsiz olan entegre bir Commvault servisleri portalıdır. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics