Genel 19 ŞUBAT 2012 / 14:31

Değişimi yaşamak için anlamak gerekiyor

İnternet ve sosyal medyanın gelişimi hayatın her alanında da değişimleri beraberinde getiriyor. Sosyal hayat değişiyor, iş hayatının kuralları yeniden yazılıyor. İnsanlar, özellikle de gençler hem birey hem de tüketici olarak daha fazla özgürlük istiyorlar. “Daha fazla özgürlük ama bunun sınırı neresi?” sorusu da kafaları karıştırmıyor değil. Aslında bu soru yeni değil, yüzyıllardır soruluyor, sadece araçlar değişiyor ama kesin bir yanıtı bulunamıyor.
İster bir siyasetçi isterse bir şirketin yöneticisi olun bu süreci sağlıklı yönetebilmenin birinci yolunun değişimi anlamaktan ve kabullenmekten geçtiğini sanırım söylemeye gerek yok.
Bu sayımızda yer alan Evren Gülyaşar arkadaşımızın manşet haberi ile Handan Aybars arkadaşımızın hazırladığı sosyal medya yönetimi konulu dosya çalışmasına baktığımızda bu değişim sürecinin iki farklı boyutunu görebilirsiniz.
ETİKETLER : Gündem Sayı:859
YORUMLAR
Tahsin Yılmaz 19 ŞUBAT 2012 / 22:35 0 0
Şu açtığım anketin soruları belki de sizin soruşturmanıza katılabilecek doğru soruları yöneltiyor:
Yeni Medya nasıl doğar?
http://polldaddy.com/poll/4418132/

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN