Genel 01 MART 2013 / 09:01

Depo ve üretim kontrol altında

Hızlı tüketim ürünleri, sanayi/üretim, ilaç/vitamin, vending/otomat makinaları, lojistik sektörlerinde büyük ve içinden çıkılmaz hale gelen depolar için çözüm sunan Univera Bilgisayar Sistemleri StokBar Panorama ürününü yüzde 100 web tabanlı olarak yeniden tasarladı. 

Geleceğin iletişim ve veri taşıma alt yapıları da düşünülerek, yeni kuşak internet tabanlı programlama teknolojilerinden yararlanılan uygulamada üç katmanlı tasarlanmış yazılım mimarisi sayesinde operasyonlar, veriler ve ara yüzler birbirinden bağımsız olarak çalışabiliyor.

Yazılımların önemli bir diğer özelliği ise uygulamanın “statik operasyon adımları” yerine kullanıcının kendi iş akışlarına göre tasarlanabildiği için “dinamik süreç şablonları” oluşturulabilmesini sağlayan bir yapıyı içermesi.

StokBar Panorama ile etkin stok yönetimi, doğru ürünün-doğru müşteriye sevkiyatı, izlenebilirlik, lokasyon izleme, FIFO/LIFO sağlanması, raf ömrü yönetimi, batch, lot ve seri takibi gibi birçok özellik sayesinde StokBar Panorama; kendi yatırım maliyetlerini işletmelere çok kısa sürelerde geri ödüyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics