Genel 09 MAYIS 2018 / 20:51

Dijital Baskı Parçalarında Parıldayan Renkler ve Özel Süslemeler Gerçek Oldu

Yeni Xerox üretim baskısı, çarpıcı CMYK, zengin metalik ve parıldayan özel efektler oluşturuyor.

Fotokopi, lazer baskı ve talep üzerine baskı teknolojilerinin mucidi Xerox, dünyada bir ilk olan, dört renkli baskıyı iki özel kuru mürekkeple tek bir baskı geçişinde birleştiren altı istasyonlu renkli baskı ve yüksek hızlı baskı makinesini tanıtıyor. Xerox Iridesse Production Press ticari baskı yapan işletmeler için büyüyen dijital baskı iyileştirme piyasasında rekabet avantajı sağlayacak. Xerox Iridesse, tek bir geçişte metalik altın veya gümüş kuru mürekkep, CMYK ve şeffaf kuru mürekkep baskısı yapan tek dijital baskı makinesi.

Cut Sheet Business, Xerox, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, Ragni Mehta, “Iridesse, başka bir dijital üretim baskı makinesinin yapamayacağı her şeyi yapabilir; ancak, bizim için önemli olan müşterilerimize neler yapabildiğidir. Müşterilerimizin piyasa fırsatından yararlanabilmesi ve işletmelerini büyütebilmeleri için bu özel efekt ve dijital iyileştirmeleri maliyet etkin ve basitleştirilmiş iş akışında üretmek için baskı makinesi yarattık." ifadesinde bulundu.

Iridesse, işletmelerin kapasitesini ve karını arttırarak baskı süslemeleri için gerekli olan çoklu baskıları ve işlemleri ortadan kaldırıyor. Keypoint Intelligence-InfoTrends'e göre baskı servis sağlayıcılarının bu süslemelerdeki kar marjı yüzde 50 ila 400 kadar yükselebileceğinden dijital baskı iyileştirmeleri, yapılan yatırımı hızlı bir şekilde amorti edebilir.

“Keypoint Intelligence-InfoTrends, Üretim Teknolojisi, Grup Yöneticisi, Ron Gilboa, "Iridesse'nin tek geçişli özelliği, geçiş zamanı kalite kontrol teknolojisi ile birleştirilmiş metalik ve parlatıcıları içeren iş akış otomasyonu, Xerox için farklılaştırıcı bir etkendir ve baskı sağlayıcılarına rekabet üstünlüğü sağlamaktadır" diye konuştu.

İki satır içi özelliğine sahip kuru mürekkep istasyonları ile müşteriler, spot renkler, metalik ve karışık metalik geçişler ile kazançlı uygulamalar yapabilirler. Altın ve gümüş kuru metalik mürekkepler, benzersiz parıldayan paletler oluşturmak için CMYK altında veya üstündeki katmanlarında veya kendi başlarına kullanılabilir. Şeffaf kuru mürekkep katmanı, boyut veya dokuya ekstra bir dokunuş için eklenebilir.

Tasarımcı yoksa problem de yok

Xerox FreeFlow Core’s ön yapılandırılmalı iş akışları, baskı sağlayıcılarına kaynak belgeleri düzeltmeden altın ve gümüş baskısı yapabilmek için otomatik olarak ve seçerek metin ve grafikleri dönüştürme olasılığı sunuyor. Bu, yüksek değerli süslemeler ile mevcut uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırıyor.

Iridesse, dakikada 120 sayfaya kadar hızda baskı yaparak 52-400 gsm medyayı kullanabiliyor. Ek baskı özellikleri şunları içeriyor:

- High Definition Emulsion Aggregate (HD EA) Toner işlemi, daha düşük parlaklık, düz renk tonları ve ince detayları daha tutarlı bir şekilde sunmak için ideal parçacık boyutunu ortaya çıkarıyor.
- Xerox EX-P 6 Print Server by Fiery® müşterilerin ileri düzey RIP özellikleri ve renk yönetim araçları ile metalik uygulamalara yönelik özelleştirilmiş iş akışları oluşturmasına olanak sağlıyor.
 - By-pass ve Yerleştirici seçenekleriyle birleştiğinde, Çift Gelişmiş Yüksek Kapasiteli Besleyici, müşterilerin tek bir işte en fazla sekiz farklı stok veya maksimum 12.500 sayfa ile çalışmasını sağlıyor.
- Xerox Production Ready Booklet Maker Finisher ve Xerox SquareFold Trimmer Modules ile birlikte kullanıldığında dayanıklı kırışıklık katlama özelliği sağlayan ve kitapçıklara en üstün kaliteyi sunan yeni Xerox Crease ve Two-Sided Trimmer dâhil olmak üzere birçok son işlem seçeneği mevcut.
ETİKETLER : Xerox Iridesse

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics