Genel 04 EYLÜL 2013 / 17:47

Dijital içerik mağazası

Dijital içerik mağazası Reedershop çevrimiçi  alışverişi kolaylaştırıyor.Reedershop e-kitap, online film ve online müzik satın alma işlemlerini kolaylaştırıyor. İnternetin sağladığı  filmler, müzik, web sitesi erişimleri, belge erişimleri ve kitap seçenekleriyle dijital içerik seçeneklerini satın almak için bir mağaza oluşturulması, kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor. E-mağaza içerik seçeneklerini zenginleştiriyor ve pratik alışverişi mümkün kılıyor.

Reedershop , tüm akıllı  mobil cihazları  sınırsız bir e-içerik merkezi haline getiriyor.

www.reedershop.com‘da kitap okurken, film izlerken ya da müzik dinlerken puan kazanabiliyor, bu puanlarla daha sonra yeni dijital içerikler satın alabiliyorsunuz. Ayrıca reedershop kullanıcılarının puanlarını, içeriklere yorum yaparak ve sosyal paylaşımlarda bulunarak artırmalarına imkan veriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN