Genel 22 MART 2013 / 11:56

Dünya Saati uygulamasına TTNET’ten destekTTNET, WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla 2007 yılında başlatılan Dünya Saati uygulamasına geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da destek veriyor.

TTNET, dünya çapında düzenlenen bu etkinliğe, 23 Mart Cumartesi günü 20:30-21:30 saatleri arasında İstanbul’daki genel müdürlük binasının ışıklarını söndürerek katkı sağlayacak.ni sürdürüyor. TTNET, iklim değişikliği ve çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla, 23 Mart Cumartesi akşamı genel müdürlük binasının ışıklarını 1 saat süreyle söndürecek.

TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Cem Şahin,  konuyla ilgili yaptığı açıklamada, TTNET’in doğanın korunması ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması konusuna duyduğu hassasiyeti vurgulayarak sözlerine şunları ekledi:

“TTNET olarak biz de Dünya Saati uygulamasına katılıyor ve dünyamızı tehdit eden iklim değişikliğinin önemine dikkat çekmek amacıyla 23 Mart Cumartesi günü 20:30-21:30 saatleri arasında genel müdürlük binamızın ışıklarını söndürüyoruz. TTNET olarak, müşterilerimize sunduğumuz sayısal ekosistem ile sürdürülebilir bir yaşamın doğal destekçisiyiz. Bunun yanı sıra, doğayı koruma ve sürdürülebilirliğin önemini vurgulayan tüm etkinlikleri gönülden destekliyor, bu alandaki bütün çalışmaları yakından takip ediyoruz”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics