Genel 10 MAYIS 2018 / 10:06

Dünyanın Dört Bir Yanındaki Kuruluşlar Modernizasyon Süreçlerini Desteklemesi için Oracle Bulut’u Tercih Ediyor

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler ve kuruluşlar hızla Oracle Bulut çözümlerini benimsiyor. Müşterilerine benzersiz bir avantaj sunan Oracle, Altyapı Hizmetleri (IaaS), Platform Hizmetleri (PaaS) ve Yazılım Hizmetleri’nden (SaaS) oluşan eksiksiz bir bulut portföyünü sunabilen tek sağlayıcı. Günümüzde 195 farklı ülkeden şirketler, Oracle Bulut aracılığıyla bir günde 55 milyardan fazla işlem yapıyor. Kısa süre önce Oracle’ı tercih eden Alsea, Broadcom Limited, Exelon, Gonzaga Üniversitesi, Heineken Urban Polo, Providence St. Joseph Health, Sinclair Broadcast Group ve T-Mobile US Inc. gibi şirketlerle de Oracle’ı tercih eden kuruluşların sayısı hızla artıyor.

 

“Oracle Bulutu, kuruluşların, modernleşme, inovasyon ve rekabet çalışmaların nasıl sürdüreceklerini yeniden tanımlıyor,” diyor Oracle’da ürün geliştirmeden sorumlu başkan Thomas Kurian. “Kuruluşların bulut yolculuklarına başladıkları nokta neresi olursa olsun Oracle, daha hızlı inovasyon ve iş dönüşümü imkanı sağlayabilen eksiksiz ve entegre bulut hizmetleri sunuyor. Geçtiğimiz birkaç çeyrekte gördüğümüz ivme ve benimseme de Oracle Bulutu’nun sunduğu değeri kanıtlıyor.”

 

Sektörün En Eksiksiz ve Entegre Bulut Platformu

Oracle’ın Bulut IaaS ve PaaS çözümlerinin birleşik gücü, müşterilerin uygulama ortamlarını eşi benzeri görülmemiş bir zeka, güvenlik, hız ve öngörülebilirlik ile zenginleştirmelerine ve uyarlamalarına imkan sağlıyor. İşlerin geleceğini yönlendiren Oracle Bulutu, sahip olduğu engin ürün bilgisini, müşterilerin inovasyon ve ölçeklenebilirliği yönetebilmeleri için her bir uygulama katmanında yapay zeka (AI), makine öğrenimi (ML), blok zinciri, Nesnelerin İnterneti ve sohbet robotları gibi gelişen teknolojilerle entegre ediyor.

Pazarın dönüşümünü daha da ileriye taşıyan Oracle, bugünse PaaS portföyündeki yeni kendi kendini yönetme özelliklerinin genel kullanıma sunulduğunu duyurdu. Analitik, veri entegrasyonu, mobilite, içerik yönetimi ve çok daha fazlası için sunulan kendi kendini yönlendirme, güvenli kılma ve onarma özellikleri sayesinde müşteriler artık insan işgücünü, insan hatalarını ve manüel ayar çalışmalarını en aza indirerek iş sonuçlarını hızlandırmaya odaklanabilecekler. Ayrıca, devrim niteliğindeki yeni Oracle Kendi Kendini Yöneten Veritabanı’nı esas alan ilk servis olan Oracle Kendi Kendini Yöneten Veri Ambarı Bulutu da kısa zaman önce duyurulan ürünler arasında.

Akıllı İş Uygulamaları

Oracle Bulut Uygulamaları, dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlara daha hızlı büyümelerinde, rakiplerinden farklılaşmalarında ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmada yardımcı oluyor.

Oracle Bulut Uygulamaları ile tüm sektörlerdeki kuruluşlar, müşterilerinin beklediği deneyimi sunabilmekte, başarıya ulaşmak için gereken yetenekli çalışanları bünyelerine katabilmekte ve piyasanın talep ettiği performansı sergileyebilmektedirler. İşletme kullanıcılarını daha da etkin kılmak içinse Oracle, finans, insan kaynakları, tedarik zinciri, imalat, ticaret, müşteri hizmetleri, pazarlama ve satış profesyonelleri için çeşitli yapay zeka özelliklerini Oracle Bulut Uygulamaları bünyesinde sunmaktadır.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics