Genel 26 KASIM 2013 / 10:58

E-tohum başvuruları bitiyor

E-tohum başvuruları 30 Kasım'da sonra eriyor.

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan e-tohuma   internet, eticaret, oyun, yazılım, mobil ortamlarda iş fikri  bilgisi olan girişimciler katılabiliyor.

Katılım sırasında iş planları, iş planları veya fikirleri istenmemektedir, ancak seçimler sırasında ekiplerin / kişilerin geliştirmek istedikleri projeleri olması gerekliği ve / veya potansiyelleri olması gerektiği anlatılacaktır.
Katılımcıların daha sonra geliştirmek istedikleri fikirler internet, oyun ve mobil ortamda elektronik ticaret, içerik geliştirilmesi, üretilmesi alanında olabilir. Başvuru sırasında katılımcıların internet / mobil konusundaki bilgilerini / ilgilerini anlamaya yönelik soruların sorulmasının yanı sıra özgeçmişleri de isteniyor.

Başvurular internet üzerinden alındıktan sonra Temmuz – Aralık 2013 arasında girişimcilerle birebir görüşmeler, telefon / video görüşmeleri, e-posta ve diğer iletişim yöntemleri ile uygun adayların seçim süreci devam edecek.
2014 Ocak ayında kısa listeye giren E-tohum 40 adayı seçilecek, kendileriyle bu bilgi paylaşılacaktır. Takip eden süreçte E-tohum 40 girişimlerine yatırımcılarla iletişim eğitimi verilecek, daha sonra adaylar yatırımcılara sunumlarını yapacak. En sonunda, 14 – 16 Şubat 2014 tarihleri arasında E-tohum Antalya Yatırımcı – Girişimci kampı yapılacak.

Seçim Komitesinde bilişim dünyasının önemli girişimci isimleri yer alıyor: Fatih İşbecer-Pozitron, Sina Afra-Markafoni, Emre Kurttepeli-Mynet ,Tümay Asena-Nokta ,Orkun Tekin-Reklamz ,Yüksel Dibekoğlu-Unnado.com, Nevzat Aydın-YemekSepeti, Haluk Elçi-Program Investments ,Ersan Özer-Youlike ,Ahmet Emre Sarı-Markafoni , Tolga Tatari-Markafoni, İlkan Gökyılmaz-Maksimum İletişim Hizmetleri,İhsan Elgin-Startup Factory, Orhan Göksal

 

 

 
ETİKETLER : E-Tohum

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics