Genel 26 KASIM 2013 / 10:58

E-tohum başvuruları bitiyor

E-tohum başvuruları 30 Kasım'da sonra eriyor.

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan e-tohuma   internet, eticaret, oyun, yazılım, mobil ortamlarda iş fikri  bilgisi olan girişimciler katılabiliyor.

Katılım sırasında iş planları, iş planları veya fikirleri istenmemektedir, ancak seçimler sırasında ekiplerin / kişilerin geliştirmek istedikleri projeleri olması gerekliği ve / veya potansiyelleri olması gerektiği anlatılacaktır.
Katılımcıların daha sonra geliştirmek istedikleri fikirler internet, oyun ve mobil ortamda elektronik ticaret, içerik geliştirilmesi, üretilmesi alanında olabilir. Başvuru sırasında katılımcıların internet / mobil konusundaki bilgilerini / ilgilerini anlamaya yönelik soruların sorulmasının yanı sıra özgeçmişleri de isteniyor.

Başvurular internet üzerinden alındıktan sonra Temmuz – Aralık 2013 arasında girişimcilerle birebir görüşmeler, telefon / video görüşmeleri, e-posta ve diğer iletişim yöntemleri ile uygun adayların seçim süreci devam edecek.
2014 Ocak ayında kısa listeye giren E-tohum 40 adayı seçilecek, kendileriyle bu bilgi paylaşılacaktır. Takip eden süreçte E-tohum 40 girişimlerine yatırımcılarla iletişim eğitimi verilecek, daha sonra adaylar yatırımcılara sunumlarını yapacak. En sonunda, 14 – 16 Şubat 2014 tarihleri arasında E-tohum Antalya Yatırımcı – Girişimci kampı yapılacak.

Seçim Komitesinde bilişim dünyasının önemli girişimci isimleri yer alıyor: Fatih İşbecer-Pozitron, Sina Afra-Markafoni, Emre Kurttepeli-Mynet ,Tümay Asena-Nokta ,Orkun Tekin-Reklamz ,Yüksel Dibekoğlu-Unnado.com, Nevzat Aydın-YemekSepeti, Haluk Elçi-Program Investments ,Ersan Özer-Youlike ,Ahmet Emre Sarı-Markafoni , Tolga Tatari-Markafoni, İlkan Gökyılmaz-Maksimum İletişim Hizmetleri,İhsan Elgin-Startup Factory, Orhan Göksal

 

 

 
ETİKETLER : E-Tohum

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN