Genel 01 ŞUBAT 2013 / 16:10

Eğitimde 'akıllı platformlar' bütünü

Dünyanın en önemli eğitim teknolojileri fuarı Bett 2013’e, Akıllı Eğitim Platformu ve e-tab ile katılan General Mobile yeniliklerini tanıttı. Her yıl Londra’da düzenlenen Bett 2013, bu yıl da 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında 29’uncu kez düzenlenerek, teknoloji şirketleriyle eğitim sektörünü biraraya getirdi. Fuarda General Mobile da, Akıllı Eğitim Platformu (Smart Education Platform) ve e-tab ürünleri ile yer aldı.

Uçtan uca eğitim sunan Akıllı Eğitim Platformu; akıllı tahta, tablet ve içeriklerin yönetimi konusunda öne çıkıyor. Platform; kuruma özel cihaz ve sistemi uyarlamadan, e-öğrenme, cihazlar ve içeriklerin yönetimine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunarken, içinde yer alan Eğitim Bulutu (Education Cloud), içerikleri güvenli bir şekilde saklama imkanı sunuyor. Akıllı tahta ve tablet arasındaki etkileşimi sağlayan yapıda öğretmen, öğrencilere bilgileri aktarırken, aynı zamanda konuyla ilgili soru yöneltip cevaplarını da anında akıllı tahtaya yansıtabiliyor.
ETİKETLER : General Mobile

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN