Genel 24 OCAK 2013 / 14:20

EMC’den yeni dosya paylaşım sistemi

EMC, EMC Isilon genişletilebilir veri depolama ve EMC Atmos nesne-tabanlı veri depolama çözümleri ile sunulacak olan Syncplicity bulut tabanlı çevrimiçi dosya paylaşım hizmetini tanıttı.

EMC Syncplicity, genişletilebilir NAS çözümü EMC Isilon ya da nesne tabanlı veri depolama çözümü EMC Atmos ile birlikte kullanma seçeneğinin mevcut olacağı açıklandı. Kullanıcılar artık dosyalarını bulut ortamı dışında yerinde de depolayabileceği bu yeni yaklaşım, BT’ye yönetilen dosyalara, bulunduğu konumda değişik kontrol seçenekleri sağlarken, kullanıcıların da tüm bilgisayar ve cihazlarında dosya senkronizasyonu ve paylaşımı için güvenli, kullanımı kolay bir çözümden yararlanabilecekği belirtildi.

EMC’nin Syncplicity İş Birimi Genel Müdürü ve Bilgi İstihbarat Grubu Başkan Yardımcısı Jeetu Patel konuyla ilgili olarka yaptığı açıklamada: “Syncplicity’yi EMC’nin yerinde veri depolama çözümleri ile entegre etmek kullanıcılara dosya senkronizasyonu, paylaşımı ve birlikte çalışma konusunda kullanımı kolay bir çözüm sağlıyor. Bu yeni çözümler, BT’ye işletmelerini korumaları için gerekli araçları ve kontrol mekanizmalarını sunma konusundaki yol gösterici ilkemizin bir uzantısı. Yeni çözümlerimizin sağladığı en önemli fayda seçenek sunması olsa da, yerinde veri depolama ilerlememizde bir sonraki mantıklı adımdır. EMC ailesinin diğer lider çözümlerinden olan genişletilebilir NAS çözümü Isilon ve EMC Atmos ile güçlerimizi birleştirmekten dolayı heyecan duyuyoruz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics