Genel 09 MART 2017 / 15:56

En iyi antivirüs programlarını BTnet.com.tr sıraladı

Antivirüs programları günümüz teknolojisinde bilgisayarlarımızı dış tehditlerden korumak için çok önemli. Bu güvenliği sağlamak için piyasada bulunan fazlaca antivirüs programı bulunuyor. Bu haberimizde en iyi antivirüs programlarını derledik.

En iyi antivirüs programları, siber güvenlik konusunda birtakım önlemler almak isteyen kullanıcılar için en iyi hizmeti sağlamak üzerine çalışıyor. Gün boyu internete bağlı kalan kullanıcıların pek çok tehdit ve virüslere karşı verilerini kaybetme riski oldukça yüksek. Bu sebeple uzmanlar tarafından kullanıcılara antivirüs programları kullanmaları öneriliyor. Antivirüs programlarını ücretli ve ücretsiz olarak edinebilirsiniz ancak hatırlatmak gerekir ki ücretsiz programların deneme süresi kısıtlı olduğundan ve her çeşit virüse karşı korumadığından ücretli programları tercih etmeniz sizin için daha verimli olacaktır.

 

İşte en iyi antivirüs programları;

 

Norton Security Online

 

Symantec yazılım şirketinin kült ürünlerinden olan Norton Security Online, kullanıcılarına sunulan kod ile Web ya da kurulu programınız üzerinden sisteminizin son durumunu, güncellemeleri ve son kullanma tarihlerini görüntüleme olanağı sağlıyor. Buna ek olarak Norton Security Online’ ın en düşük paketinde bile bilgisayarlarların yanısıra mobil telefonlarına da siber tehdit önlemi almak için Norton uygulamasını indirip kullanma fırsatı veriyor.

 

Bitdefender

 

Bitdefender Antivirus Plus 2017, sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmadan en tehlikeli internet tehditlerine karşı koruma sağlıyor. Autopilot uygulaması ile verilerinizi, çevrimiçi para transferlerinizi ve gizliliğinizi koruma altına alır. Tam koruma altında her zaman güvende hissetmenize bir tıkla yardımcı oluyor.

 

Kaspersky Anti-Virus

 

Bilgisayarınızda bulunan tüm değerli bilgilerinizi virüsler ve casus yazılımlara karşı korumada Kaspersky Anti-Virus, en büyük yardımcınız olabilir. Tek lisansla tüm cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz, basit kurulumu ve kullanımı sayesinde zamanda tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Avast Pro Antivirus 2017

 

Sistemin optimize etme özelliği sayesinde Avast Pro Antivirus 2017 son zamanlarda en çok tercih edilen antivirüs programları arasında yerini almış durumda. Virüs koruması, sosyal ağ, online bankacılık, DNS kaçırmaları gibi hizmetlerinin yanısıra kasmadan oyun deneyimi de yaşatıyor.

 

Trend Micro Antivirus+ Security

 

Bilgisayar kullanıcıların vazgeçilmezi olan Trend Micro Antivirus+ Security (2017) Review bilgisayarınız için temel internet koruması ve kimlik hırsızlıklarına karşı da tam koruma sağlıyor. Siz internette gezinirken web sitelerindeki ve sosyal ağlardaki, e-postalardaki ve anlık iletilerdeki tehlikeli linkleri tanımlayarak bilgisayarınızı siber-suçlulara karşı korur.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics