Genel 24 OCAK 2013 / 15:10

Filli Boya’dan sayısal dergi

Filli Boya Design Soul Dergisi iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayın hayatına başlıyor.

Filli Boya tarafından yapılan açıklamayla, şirketin hayata geçirdiği Design Soul isimli sayısal dergiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktaracağı belirtildi.

Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak olan dergi, insanların stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunacak. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklere destekleniyor.

Yaşam rehberi niteliğinde hazırlanan derginin ilk sayısında;  Aydın Boysan, Haldun Dormen ve Kerem Erginoğlu gibi isimler yer alıyor.

Filli Boya’nın Design Soul uygulamasını https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN